Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Kodaň 

Kodaň

Funkčnost v dobrým stylu

Máte rádi moderní řešení? Série granitových drezů Kodaň spojuje moderní design s funkčností. Rozhodně se pro zařízení v dobrém stylu a těšte se kuchyňskými povinnostmi každý den.

Proč si vybrat dřezy z série Kodaň?

Záleží Vám na kompaktnem řešení? Granitové dřezy Kodaň zaručují maximální praktickost bez ohledu na velikost kuchyně. Ak si vážite pohodlí počas mytí nádobí, produkty z série Kodaň jsou tými ideálními. Každý model optimálně využíva prostor v kuchyni.

Hlboká komora zaručuje pohodlné mytí také velkých hrncu aj veľmi veľkých hrnců a nádobí Série Kodaň Vám dovolí dopasovat si prostor mytí podle Vašich potřeb díky možnosti zvětšení odkapávací plochy. Máte dost utírání dřezu několikrát denně? Navždy zapomeňte o častém úklidu kolem dřezu a neestetických skvrnách. Batérie umístněnána ploše okapávače Vám usnadní udržení čistoty. 

Tenké hrany a jemný zárezy okapávače působí moderně. Povrch dřezu, který diskrétně vystáva ponad línii kuchyňský dosky dodáva dřezu minimalistický a elegantní charakter Vaši kuchyni. Postavte na zařízení v dobrym stylu.

Série Kodaň to jsou dřezy vo velikostech dopasovaných podle různých potřeb - od kompaktního dřezu do malý kuchyně, přez dřez, který se hodí do každýho vnitřa, až po dvukomorový variant. Vyberte si velikost dopasovanou do Vašich potřeb a těšte se drezem na dlouhé léta.