Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Koupelnová umyvadla 

Koupelnová umyvadla

Zjistěte více o koupelnových umyvadlech Primagran

Umyvadlo je jedním z nejdůležitějších prvků vybavení koupelny. Zajistěte si komfort každodenního používání a vyberte si kvalitní model. Koupelnová umyvadla Primagran spojují odolnost, stylový design a funkčnost. Jednoduché tvary a univerzální bílá barva zaručují, že umyvadla Primagran skvěle pasují do interiéru každé koupelny.

Funkční a stylové umyvadlo do koupelny

V naší nabídce najdete nejkvalitnější koupelnová umyvadla vyrobená z odolných surovin. Kromě výjimečné pevnosti a odolnosti se produkty vyznačují také jednoduchostí a lehkostí designu.

Umyvadla z keramiky a konglomerátu odolávají běhu času i každodennímu používání. Jsou odolné proti nárazům, poškrábání nebo změně sněhově bílé barvy. Zachovávají si nový vzhled a lesk po mnoho let. Univerzální bílá barva podtrhuje jedinečný charakter interiéru. Skvěle ladí s nábytkem a vybavením koupelen v každém stylu - od moderních, přes ty rustikální, až po koupelny ve stylu glamour. Bílé umyvadlo je klasika, která nikdy nevyjde z módy.

Modely na desku zaručují komfort a pohodlí při každodenním používání umyvadla. Mísa instalovaná na desku umožňuje její přizpůsobení jakékoli desce. Umyvadlo na desku se snadno instaluje, instalační prvky jsou skryté a nenarušují estetiku místnosti.

Koupelnové umyvadlo vhodné do vašeho interiéru

Nabízíme koupelnová umyvadla tovřená na míru různým potřebám a očekáváním. Vyberte si z kulatých, obdélníkových a nepravidelných tvarů, které vyhovují potřebám malých i velkých koupelen. Model snadno přizpůsobíte potřebám vašeho prostoru.

Kompaktní řešení budou vyhovovat v malé koupelně. 40 cm umyvadlo je dobrou volbou, protože zaručuje optimální využití prostoru. Hluboká mísa vám umožní vyhnout se stříkající vodě a tenké okraje zdůrazní charakter, aniž by zahltily interiér. V malé koupelně se počítá každý centimetr prostoru. Nemusíte se však vzdát ukládání nejnutnějších věcí vedle umyvadla. Model na desku poskytne pohodlný prostor pro vaši oblíbenou kosmetiku nebo zubní kartáčky.

Máte-li více prostoru, zvolte umyvadlo o velikosti nad 40 cm. Velká koupelna vám dává téměř neomezené možnosti uspořádání interiéru. Naše nabídka zahrnuje obdélníková, čtvercová a oválná umyvadla ve velikostech, které umožňují pohodlné používání. Ve velké koupelně dobře poslouží i deskové modely, které umožňují odkládat kosmetiku a doplňky vedle umyvadla.