Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Baterie umyvadlové vysoké 

Baterie umyvadlové vysoké

Umyvadlová baterie vysoká - stylový prvek koupelnového vybavení

Vysoká umyvadlová baterie se skvěle hodí pro hluboká umyvadla na desku s kulatým, oválným nebo obdélníkovým tvarem. Pokud oceníte funkční řešení v kombinaci s moderním designem, zjistěte si více o modelech vysokých umyvadlových baterií.


Módní design vysokých umyvadlových baterií Primagran

Vybírejte z vysokých umyvadlových baterií různých tvarů, délek výlevky a barev. V nabídce jsou chromové a černé modely s rovnými hranatými liniemi, které se budou dobře vyjímat v klasických i minimalistických interiérech. Preferujete rustikální nebo anglické koupelny? Zaoblené modely zdůrazní charakter místnosti a doplní koupelnu. Pokud máte rádi originální a nestandardní řešení, zvolte chromovou baterii s černými akcenty.

Funkční umyvadlové baterie stojící

Kromě designu je třeba dbát na funkčnost umyvadlové baterie. Vysoké modely Primagran jsou vyrobeny z mosazi a mají keramické hlavy. Vysoce kvalitní materiály zajistí, že baterie bude plnit svou roli ve vaší koupelně po mnoho let. Koupelnové baterie Primagran mají jedno madlo pro pohodlné ovládání. Umožňují snadnou regulaci proudu vody a ovládání teploty. Jednopákové modely také šetří vodu, a to díky tomu, že si proud a teplotu rychle přizpůsobíte svým potřebám.

Instalace vysoké umyvadlové baterie

Instalace baterie na pracovní desku vyžaduje správné plánování prostoru koupelny. Při instalaci pamatujte na správnou vzdálenost mezi okrajem umyvadla a výlevkou, která by měla být minimálně 15 cm. To vám umožní pohodlné používání umyvadla při mytí rukou a každodenní hygieně. Zvažte také místo, kde je baterie nainstalována. Pokud se rozhodnete pro instalaci za umyvadlo, ponechte dostatečný prostor mezi dřezem a baterií a baterií a stěnou.

Filtrovat

Barva
Výška od základny po perlátor