Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Béžové dřezy 

Béžové dřezy

Víme, jak těžké je zařídit kuchyň vašich snů. Pokud hledáte změnu od klasického chromování, granitové dřezy nabízejí několik pozoruhodných řešení, které změní tvář vaší kuchyně. Béžové dřezy krásně ladí s kuchyňskými bateriemi ve stejné barvě, ale umožňují také jejich kontrastní kombinaci s chromovanými nebo černými armaturami.

Béžové dřez je nekonvenční volbou, ale dokonale doplňuje většinu stylizovaných interiérů. Je skvělý zejména do rustikální kuchyně, kde bude krásně ladit s dřevěnými prvky. Béžový dřezu také ladí s útulným provensálským stylem, kde vládnou světlé barvy.

Modely Riga, Ženeva a Oslo jsou 1-komorové dřezy, které zabírají málo místa - proto jsou ideální pro malé kuchyně. Dřezy jako Ibiza nebo Milán obsahují odkapávače, díky kterým už sušení nádobí nebo velkých hrnců již nebude problém. 1,5-komorové modely Paříž, Valencia, Sevilla jsou perfektní kombinací velikosti a funkčnosti. Pro majitele velkých kuchyní doporučujeme 2-komorové dřezy - Bergen. V naší nabídce naleznete i rohové dřezy jako Monako. Jsou dobrým řešením, které vám umožní ušetřit další prostor.

Použití materiálů nejvyšší kvality nám umožnilo dosáhnout vynikající odolnost proti mechanickému poškození, poškrábání a změnám teploty. Kuchyňské dřezy Primagran© béžové barvy jsou také odolné proti blednutí a nevzhledným skvrnám. Naše výrobky mohou být také doplněny antibakteriální formulí, jejíž aktivní ionty stříbra chrání dřez před škodlivými mikroorganismy a odstraňují nepříjemné pachy. Užitečným doplňkem může být i dávkovač na tekuté mýdlo. Dodává se v šesti barvách, takže se dá snadno přizpůsobit k béžovému dřezu.