Primagran - vánoční propagace Primagran - vánoční propagace

Sifony 

 • Klasický jednokomorový sifon
  449,00 Kč 649,99 Kč
  Klasický jednokomorový sifon

  Klasický sifon, který sedí do všech jednokomorových granitových dřezů Primagran. Průměr odtoku 3,5 palce je uzavřen elegantním chromovaným sítkem, které barevně sedí k ocelové baterii nabízené v obchodě, a také dalším doplňkům. Sifon byla vyrobeny z bílého plastu a je vybaven praktickým antipřetákacím systémem a výstupy, které umožňují připojit pračku nebo myčku. Desetiprvková sada umožňuje snadnou a kompletní instalaci.

  649,99 Kč 449,00 Kč
 • Klasický dvojkomorový sifon
  499,00 Kč 699,99 Kč
  Klasický dvojkomorový sifon

  Klasický sifon určen pro kuchyňské dvoukomorové dřezy. Skvěle se hodí pro všechny modely granitových dřezů Primagran se dvěmi nebo jednou a půl komory. Oba odtoky o průměru 3,5 palce jsou uzavřeny elegantním chromovaným sítkem, které barevně sedí k ocelové baterii nabízené v obchodě, a také dalším doplňkům. Sifon byla vyrobeny z bílého plastu a je vybaven praktickým antipřetákacím systémem a výstupy, které umožňují připojit pračku nebo myčku. Sada obsahuje komplet těsnění pro řádnou instalaci.

  699,99 Kč 499,00 Kč
 • Automatický jednokomorový sifon
  599,00 Kč 799,00 Kč
  Automatický jednokomorový sifon

  Jak instalovat sifón do kuchyňského dřezu přehrát film Automatický sifon pro jednokomorové granitové dřezy Primagran. Sifon, který je vybaven přepadovým systémem, je vyroben z plastu s 3,5-palcovým odtokem a výstupem pro připojení myčky na nádobí nebo pračky do kanalizace. Elegantní chromované sítko plnící praktickou funkci automatického špuntu sedí k elegantnímu knoflíku k otevření a zavření odtoku, který součásti sady s sifonem, stejně jako s ocelovými bateriemi, které jsou k dispozici v nabídce Primagran.

  799,00 Kč 599,00 Kč
 • Automatický dvoukomorový sifon
  699,00 Kč 899,99 Kč
  Automatický dvoukomorový sifon

  Jak instalovat sifón do kuchyňského dřezu přehrát film Automatický sifon pro dvoukomorové dřezy, dokonale sedí pro všechny jedno a půl a dvoukomorové granitové dřezy Primagran. Sada je dodávaná se dvěma 3,5-palcovými odtoky, otočným knoflíkem a přepadovým systémem. Speciálně připravený výstup umožňuje připojení pračky nebo myčky na nádobí do sifonu pod dřezem. Oba výstupy mají elegantní chromovaná provedení, přičemž jeden má navíc estetické sítko, které funguje jako automatický špunt. Barevné provedení krásně ladí s dalšími chromovými doplňky pro dřezy Primagran, včetně širokého spektra moderních ocelových baterií.

  899,99 Kč 699,00 Kč
 • Chromované víčko na díru
  149,00 Kč
  Chromované víčko na díru

  Elegantní chromované víčko, určené speciálně pro granitové dřezy. Ideální řešení, jak estetickým způsobem zamaskovat další díru v dřezu (např. v případě nástěnných baterií). Velmi snadno se instaluje. Dva přiložené těsnění zaručí úplnou těsnost otvoru.

  149,00 Kč
 • Automatický jednokomorový sifon
  799,00 Kč 1 099,00 Kč
  Automatický jednokomorový sifon se zátkou...

  Jak instalovat sifón do kuchyňského dřezu přehrát film Sifon je nepostradatelným prvkem, který je zodpovědný nejen za vypouštění vody z komory dřezu, ale také zabraňuje šíření nepříjemných zápachů. Pro jednokomorové dřezy Primagran doporučujeme náš automatický sifon Premium, který se vyznačuje: • jedinečným designem na chromovaném sítku odtoku • chromovaným krytem, který esteticky zakrývá košíček odtoku • Systémem proti přelití zdobeným chromovaným krytem s mřížkou • pohodlným knoflíkem pro uzavření / otevření odtoku ve stříbrné barvě • konstrukcí stěny, která umožňuje velké úspory prostoru pod povrchem pracovní desky • estetickými šedými trubkami, které odpovídají stylu moderních kuchyní a vizuálně maskují přítomnost sifonu • dalším odtokem pro připojení pračky nebo myčky k odpadu. • Ochranou proti nepříjemným zápachům díky speciálnímu tvaru odpadní trubky Automatický sifon Premium je vyroben z odolného plastu v šedé barvě ve stylu „urban look“, který esteticky maskuje jeho přítomnost a perfektně se hodí do moderních kuchyní. Vyznačuje se speciální konstrukci stěn, díky níž je pod dřezem volný prostor pro nádoby na třídění odpadků nebo domácí chemii. Na druhé straně mřížka a sítko jsou prvky z nerezové oceli, a proto jsou odolné vůči korozi a snadno se udržují v čistotě. Chromový sifonový košíček funguje jako automatická zátka ovládaná pohodlným knoflíkem, která také zabraňuje vniknutí větších zbytků do odtoku, takže se sifon nezanáší. Vše je zakryto estetickým krytem odtoku, ​​díky čemuž je celek mnohem atraktivnější. Náš automatický sifon se hodí pro všechny jednokomorové modely dřezů Primagran a jeho samostatná montáž nezpůsobuje problémy. Pro zvýšení estetiky pracoviště, je vhodné zvolit k sifónu i další příslušenství, jako je například dávkovač tekutin. Těšte se vysokou funkčností Vaší kuchyně - vyberte si automatický sifon Premium!

  1 099,00 Kč 799,00 Kč
 • Automatický dvoukomorový sifon
  999,00 Kč 1 299,00 Kč
  Automatický dvoukomorový sifon se zátkou a...

  Jak instalovat sifón do kuchyňského dřezu přehrát film Sifon je nepostradatelným prvkem, který je zodpovědný nejen za vypouštění vody z komory dřezu, ale také zabraňuje šíření nepříjemných zápachů. Pro dvoukomorové dřezy Primagran doporučujeme náš automatický sifon Premium, který se vyznačuje: • jedinečným designem na chromovaném sítku odtoku • 2 chromovanými mřížkami, které esteticky zakrývají odtok • Systémem proti přelití zdobeným chromovaným krytem s mřížkou • pohodlným knoflíkem pro uzavření / otevření odtoku ve stříbrné barvě • konstrukcí stěny, která umožňuje velké úspory prostoru pod povrchem pracovní desky • estetickými šedými trubkami, které odpovídají stylu moderních kuchyní a vizuálně maskují přítomnost sifonu • dalším odtokem pro připojení pračky nebo myčky k odpadu. • Ochranou proti nepříjemným zápachům díky speciálnímu tvaru odpadní trubky Automatický sifon Premium je vyroben z odolného plastu v šedé barvě ve stylu „urban look“, který esteticky maskuje jeho přítomnost a perfektně se hodí do moderních kuchyní. Vyznačuje se speciální konstrukci stěn, díky níž je pod dřezem volný prostor pro nádoby na třídění odpadků nebo domácí chemii. Na druhé straně mřížka a sítko jsou prvky z nerezové oceli, a proto jsou odolné vůči korozi a snadno se udržují v čistotě. Chromový sifonový košíček funguje jako automatická zátka ovládaná pohodlným knoflíkem, která také zabraňuje vniknutí větších zbytků do odtoku, takže se sifon nezanáší. Vše je zakryto estetickým krytem odtoku, ​​díky čemuž je celek mnohem atraktivnější. Náš automatický sifon se hodí pro všechny dvoukomorové modely dřezů Primagran a jeho samostatná montáž nezpůsobuje problémy. Pro zvýšení estetiky pracoviště, je vhodné zvolit k sifónu i další příslušenství, jako je například dávkovač tekutin. Těšte se vysokou funkčností Vaší kuchyně - vyberte si automatický sifon Premium!

  1 299,00 Kč 999,00 Kč
 • Odtokový kryt z nerezové oceli
  499,00 Kč 799,00 Kč
  Odtokový kryt z nerezové oceli

  Pracovní prostor v kuchyni by se měl vyznačovat nejen vysokou ergonomií, ale také estetikou. Z tohoto důvodu stojí za to se zajímat o naše příslušenství, které kombinuje obě tyto funkce. Doporučujeme zejména ocelový kryt odtoku, který: • zakrývá odtok dřezu a dodává estetický vzhled celé sadě, • sedí ke všem sifónům Primagran, • lze umývat v myčce na nádobí Kryt odtoku je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je materiálem odolným vůči korozi a snadno se udržuje. Díky univerzální barvě se kryt dokonale hodí se všem barvám dřezů Primagran. Toto univerzální příslušenství se hodí ke každému 3,5 ”odtoku. Proč byste měli mít v kuchyni kryt na odtok? Toto řešení nejen zvyšuje estetiku pracoviště. Kryt také zabraňuje vniknutí zbytků odpadů a potravin do košíčku a sifonu, což usnadňuje udržování dřezu v čistotě při každodenním používání. Hledáte kuchyňské doplňky, které odliší Vaši kuchyni? Kupte si ocelový kryt na odtok a užijte si perfektní kombinaci estetiky a funkčnosti!

  799,00 Kč 499,00 Kč

Sifony

Každý granitový dřez Primagran můžete zkompletovat s vysoce kvalitním sifonem v automatickém nebo klasickém provedení. Všechny naše sifony mají možnost připojit pračku nebo myčku, a jsou ideální pro všechny naše kuchyňské dřezy. Pokud máte problém s výběrem, doporučujeme vám obrátit se na poradce prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.