Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Kuchyňská baterie pod okno 

Kuchyňská baterie pod okno

Dřez nainstalován pod oknem se setkává s  oblibou stále více osob. Pro pohodlné používání je ale potřeba namontování správné baterie. Málo místa v kuchyni nebo malý kuchyňský nábytek vyžaduje často atypická řešení při návrhu kuchyně. Někdy jediným místem, kde je možné namontovat dřez je právě místo pod oknem. Problémem je ale správná baterie, která nebude překážet při otevírání okna. Jedním z dostupných řešení je montáž sklopná baterie pod okno.

Do kuchyní s dřezem u okna jsou určeny kuchyňské baterie pod okno. Tyto modely se odlišují zejména tím, že baterii je možné jednoduše sklopit. Kuchyňské baterie pod okno umožňují ergonomický návrh kuchyňského prostoru.

Kuchyňské baterie určené pro instalaci u okna umožňují výhodné používání dřezu bez omezení užívání okna. Řeší problém celkového otevírání okna např. při mytí oken nebo větrání. Díky  baterii pod okno je možné plně využívat všechny funkce dřezu, zároveň však neztratíte možnost plného využití okna nebo jiných částí kuchyně.

Speciální kuchyňská baterie určená k oknu je praktickým a funkčním řešením. V nabídce Primagran najdete baterie, které umožňují svobodné otevírání okna, i když se dřez nachází v jeho těsné blízkosti. Je to možné díky baterii s možností sklápění, která umožňuje baterii schovat.

Praktická funkce baterie pod okno je doplněna i odolnou konstrukcí. Armatura je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Zaručuje to trvanlivost i odolnost na poškození, zabarvení a také změny teploty. Použití kvalitních materiálů znamená, že kuchyňské baterie Primagran budou roky sloužit, i při největších kuchyňských experimentech.

Odolnost, kvalitu a trvanlivost potvrzuje i 2letá záruka, která je na kuchyňské armatury Primagran.

Při snaze o nejvyšší funkcionalitu a kvalitu podokenních baterií jsme nezapomněli ani na design. Nabízené modely se vyznačují vzhledem, díky čemuž je můžete instalovat do interiérů v každém stylu. Hodí se do kuchyní v tradičním i moderním stylu. Primagran nabízí baterie pod okno univerzálních barev, které se hodí k barvám granitovým dřezů.  Toto umožňuje vytvoření ideální sestavy. Podokenní baterie je možné spojovat s kulatými, obdélníkovými ale i čtvercovými tvary dřezu, jsou funkčním prvkem při spojení s malými, ale i velkými dřezy. Každý návrh nabídne zajímavý vizuální efekt a bude ozdobou každé zóny mytí.

Podokenní baterie se instaluje ve speciálním otvoru ve dřezu. Dřezy Primagran mají již standardní otvor z výroby. Podokenní baterie je ideálním řešením, pokud nemáte rádi kompromisy. Díky ní se nemusíte vzdát funkční baterie ani při prostorových omezeních. V Primagran najdete baterie k oknu, které jsou 100% funkční, estetické, odolné a kvalitní.

Filtrovat

Barva