Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Koupelnové příslušenství 

Koupelnové příslušenství

Zjistěte více o koupelnových doplňcích Primagran

Doplňte umyvadlo Primagran v sestavě o koupelnové doplňky. Naše nabídka zahrnuje sifony a zátky, které vám umožní správnou instalaci umyvadla a usnadní každodenní používání. Při nákupu produktů od stejného výrobce si můžete být jisti, že všechny prvky do sebe zapadnou a montáž bude rychlá a bezproblémová.

Koupelnové doplňky - kvalitní sifony a umyvadlové zátky

Sifon je velmi důležitým prvkem, zodpovědným za správnou funkci umyvadla. Nabízíme modely s jednoduchým designem pro snadnou instalaci a stylový vzhled. Sifony jsou k dispozici pro osazení umyvadel s přepadem nebo bez něj. Zachovávají si vysokou odolnost proti poškrábání a vysokým teplotám. Vyberte si také umyvadlovou zátku, která zaručí pohodlí při používání umyvadla. Click-clak systém umožňuje rychlé otevření a uzavření umyvadlové výpusti. O čistotu prvku se snadno postaráte díky možnosti zátku kdykoliv vyjmout. V nabídce jsou zátky pro umyvadla s přepadem i bez.

Černé koupelnové doplňky - stylový doplněk interiéru

V naší nabídce jsou kromě modelů ve standardních barvách také černé koupelnové doplňky. Sifony a zátky jsou určeny do minimalistických a industriálních interiérů vybavených černým kováním. Nabízíme černé modely, které umožňují vytvořit v koupelně estetickou a soudržnou zónu.

Filtrovat