Antibakteriálnost

Dřezy Primagran s využitím přírodních technologií Ultra•Fresh_Logo_commercial_EN.jpg

Technologie potvrzena laboratoří garantuje ještě účinnější ochranu před bakteriemi ve Vaší kuchyni.

Antybakteryjność
Ultrafresh
antybakteryjnosc 2.jpg

Primagran je rodinná firma - z vlastní zkušenosti víme, že kuchyň je strategickým místem každého domu a její zařízení je každodenně používané. Právě kuchyň pulzuje životem každý den, proto vyrábíme naše kuchyňské dřezy s maximální pečlivostí, z nejkvalitnějších materiálů dodávaných od spolehlivých výrobců. Dbáme na všechny detaily, naším cílem je, aby každý z našich produktů potvrzoval naše prohlášení o kvalitě.

Stejnou strategii aplikujeme v otázce bezpečnosti, proto jsme začali spolupracovat s největší společností v oblasti antibakteriálních a fungicidních aditiv na světě. Značka Ultra-Fresh je známa a oceňována ve více než 60 zemích a spotřebitelé ji označují jako důvěryhodného lídra v mnoha odvětvích souvisejících s každodenními předměty, jako jsou matrace, vložky do bot, sportovní oblečení, prkénka a také kuchyňské dřezy a koupelnové umyvadla.

Jak funguje technologie ultra fresh?

V počátečním stádiu výroby dřezů Primagran se do směsi, která se skládá z pryskyřice a minerálních plniv, přidává koloidní roztok stříbra, který je rovnoměrně rozložen v celé struktuře dřezu. Zůstává aktivní po celou dobu používání, aniž by se z povrchu stíral nebo splachoval, jak je to při použití antibakteriálních nátěrů.

Antibakteriální technologie umožňuje účinnější ochranu před bakteriemi a udržuje tak mycí zónu bezpečnou pro všechny členy rodiny. 
Antibakteriálnost
Antibakteriálnost

Vizualizace technologie Ultra-Fresh prezentována v průřezu dřezu - struktura stříbra, která vyplňuje celý dřez uvnitř i na povrchu.

Poznejte všechny výhody použití technologii v dřezech Primagran ultra fresh

Přídavek Ultra-Fresh CA-16, který se používá při výrobě dřezů Primagran, je schválen Oeko-Tex, což dokazuje, že jde o výrobek bezpečný pro lidskou pokožku a je schváleným materiálem pro kontakt s potravinami.

  •      Naše dřezy jsou chráněny před škodlivými účinky bakterií, hub a plísní
  •      Dřezy Primagran obsahují aktivní ionty stříbra, které chrání před nežádoucím zápachem
  •      Výrobek je chráněn před degradací a skvrnami
  •      Dřez má antibakteriální vlastnosti

Bezpečnost a antibakteriální vlastnosti byly potvrzeny výsledky testů provedených ve specializované a moderní laboratoři v Torontu podle mezinárodních výzkumných metod: AATCC, ASTM, ISO, JIS. Seznamte se s podrobnostmi:

Certifikát Antibakteriálnosti Ultra Fresh (prohlédněte si certifikát)

Antifungální hodnocení AATCC (prohlédněte si zprávu)

Antibakteriální hodnocení vzorků Primagran (prohlédněte si hodnocení)

ITA-TEST ve Varšavě (prohlédněte si atest)

Výsledky laboratorních testů

Množství bakterií na cm2 po 24 hodinách x 100 000

coli-cz.png

Množství bakterií na cm2 po 24 hodinách x 100 0000

Staphy-cz.png