Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Grafitové dřezy 

Grafitové dřezy

Interiér přitahuje pozornost použitím originálních řešení. Věříme, že kuchyňské vybavení se může vyznačovat krásným designem a vysokou funkčností. Přesně takové je kuchyňský granitový dřez Primagran©, který dokonale doplňuje každou kuchyni. Můžete si vybrat speciální baterii stejné barvy nebo zvolit extravagantní kontrastní armatury.

Dřez v granitové barvě bude skvělým doplňkem skandinávského stylu, zejména jeho verze dark nordic, v níž vládnou tmavé, tlumené barvy. Zájem o tento dřez, mohou mít i milovníci moderní kuchyně, do které můžeme započítat i minimalistický nebo industriální styl. Granitový dřez se hodí k materiálům jako kámen, surové dřevo, a dokonce i architektonický beton. Stačí pouze trochu fantazie k vytvoření souvislého uspořádání kuchyně, která vás bude těšit mnoho let.

Náš široký sortiment je přizpůsoben potřebám našich zákazníků. Malé 1-komorové dřezy, například Ženeva nebo Riga, jsou skvělé v malých kuchyních. Modely San Francisco, Ibiza nebo Praha mají odtok, který umožňuje pohodlné vysoušení umytých nádobí. 1,5-komorové dřezy Madrid nebo Sevilla - kombinují správnou velikost a funkčnost a pro majitele větších kuchyní. Milovníkům vaření doporučujeme 2-komorové modely jako Bergen. Nebo Vás možná budou zajímat neobvyklé řešení, mezi které určitě patří rohový dřez Monako?

Naše výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího žulového kameniva a pryskyřice, díky čemuž jsou dřezy odolné nejen proti odbarvení a skvrnám, ale i proti mechanickému poškození a náhlým změnám teploty. Každý dřez Primagran© může být obohacen o antibakteriální složení, které zabraňuje výskytu plísní a bakterií a také snižuje nepříjemné zápachy. Na mytí si k dřezu můžete vybrat dávkovač mýdla nebo prostředku na mytí nádobí v šesti barvách.