Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Kuchyňské baterie zlaté 

Kuchyňské baterie zlaté

Baterie ve zlaté barvě se dokonale hodí do kuchyně v klasickém, glamour, retro, rustikálním nebo anglickém stylu. Dodají interiéru originální charakter a každý si jich hned všimne. Model ve zlaté barvě se hodí nejen do granitových dřezů, ale i dřezů z jiných materiálů. Nejčastěji jsou instalovány do dřezů v bílé nebo béžové barvě, ale dobře vypadají i s tmavšími barvami dřezů.

Baterie ve zlaté barvě dodá styl každému kuchyňskému interiéru. Je ideální pro osoby, kterým se líbí výrazné prvky a nebojí se experimentovat s designem nebo pro tradicionalisty, který sní o starém rustikálním designu interiéru.

Ale vzhled zlatých baterií není všechno. V Primagran je důležitá také funkčnost a odolnost. V našem obchodě najdete zlaté baterie nejvyšší kvality vyrobené z odolných materiálů. Jsou odolné na znečištění, skvrny od vody, otisky prstů, mechanická poškození i změny teploty. Díky jednoduché údržbě budou zlaté kuchyňské baterie krásné dlouhé roky.

Zlaté kuchyňské baterie jsou spojením originálního designu, praktičnosti a odolnosti. Každá z našich baterií je bezpečná pro potraviny, které se nachází v zóně mytí.

Pokud hledáte baterii do kuchyňského dřezu, která změní vzhled mycí zóny a bude mít originální design, přitom bude funkční a odolná, určitě se seznamte s naší zlatou armaturou do kuchyně.

Filtrovat

Barva