Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Umyvadla konglomerátová 

Umyvadla konglomerátová

Spolehlivá konglomerovaná umyvadla

Moderní design, estetické tvary a jedinečná odolnost dělají z konglomerátových umyvadel perfektní řešení do každé koupelny. Umyvadlo z vysoce kvalitního materiálu v kombinaci s jedinečným designem zůstane ve vaší koupelně roky.

Odolný, krásný a funkční výrobek bude dokonalým doplňkem vybavení v klasickém i moderním stylu. Povrch si zachovává svůj nový vzhled a je schopen efektivně odolávat běhu času a každodennímu používání. Konglomerátová umyvadla vynikají sněhově bílou barvou a stálým leskem.

Konglomerátová umyvadla - odolnost a estetický design

Konglomerátová umyvadla jsou hladká a příjemná na dotek. Materiál udržuje optimální teplotu a absorbuje teplo ze vzduchu a vody. To zaručuje maximální pohodlí při každodenním používání.

Konglomerát je odolný vůči prohýbání vlivem hmotnosti a vůči nízkým a vysokým teplotám. Více než 75 % dolomitové horniny ve složení vyztužené pružnou pryskyřicí odpovídá za mimořádnou pevnost. Konglomerátová umyvadla si zachovávají svůj nový vzhled po mnoho let.

Materiál se také vyznačuje antibakteriálními vlastnostmi. Vykazuje odolnost vůči rozvoji bakterií a mikrobů a zabraňuje jejich trvalému usazování. Bakterie se neusazují a lze je odstranit běžnými čisticími prostředky. Konglomerátové umyvadlo vám umožní rychle a snadno udržovat koupelnu čistou.

Konglomerátová umyvadla mají jednoduchý a elegantní design. Tenké stěny a štíhlé linie dělají z konglomerátových modelů ideál pro klasické i moderní interiéry. Materiál umožňuje vytvářet umyvadla jak jednoduchých tvarů, tak i asymetrických variant. Univerzální bílá barva dokonale ladí s jakýmkoliv stylem interiéru.

Filtrovat

Barva