Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Bílé dřezy 

Bílé dřezy

Chceme, aby byla kuchyně útulná a krásně zdobená, protože se říká, že je srdcem domu. Je pravda, že v této místnosti obvykle trávíme spoustu času a měli bychom se v ní cítit co nejpohodlněji. Bohatství interiérových stylů znamená, že standardní řešení už nestačí. Bílé dřezy Primagran© jsou ideální pro moderní i klasické kuchyňské zařízení.

Bílý dřez, který se skládá z kuchyňské baterie stejné barvy, dokonale ladí s kuchyní v provensálském stylu, ve které se klade důraz na světlé barvy. Inspirovat se můžete i stylem glamour a kontrastně kombinovat bílý kuchyňský dřez s černými armaturami. Díky univerzálnosti bílé barvy je jedinou hranicí vaše fantazie.

Náš sortiment kuchyňských dřezů obsahuje jednoduché 1-komorové modely, jako jsou Riga, Ženeva nebo Oslo. Je to dobrá volba do malé kuchyně, protože jejich malý rozměr šetří místo. Milán, Praha nebo San Francisco jsou příklady 1-komorových modelů s odtékáním, které umožňuje pohodlné sušení příborů, nádobí a větších hrnců. Ti, kteří hledají bílé, 1,5-komorové dřezy se určitě budou zajímat o modely Madrid, Paříž nebo Sevilla. 2-komorové dřezy, jako jsou Bergen, jsou vynikající volbou pro větší kuchyni. Zajímavým řešením jsou rohové modely: Monaco, které šetří prostor a zároveň přitahují pozornost.

I když se to na první pohled nezdá bílý dřez není více náchylný na zbarvení a skvrny – a to vše díky použití nejkvalitnějších materiálů – žulového kameniva a pryskyřice. Aby byl na pracovních deskách v kuchyni pořádek, vyplatí se snížit počet položek na nich umístěných na minimum, proto vám doporučujeme zvolit výdejní stojan na tekuté mýdlo. Dodáváme ho v několika barvách, takže se dá libovolně přizpůsobit ke dřezu v bílé barvě.