Primagran
Primagran

Kuchyňské baterie - granitové a ocelové 

 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000C
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Černá

  Hledáte elegantní, ale originální kuchyňskou baterii, která dokonale ladí s dřezem? Černá baterie Primagran 9000 dokonale zapadá do každého modelu našich granitových dřezů, takže tvoří harmonický celek. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto modelu patří:jedinečný design, který zůstane v módě mnoho let černá barva, která umožňuje sestavit souvislou sadu s dřezem Primagran tlačítko přepínání režimu – baterie umožňuje provoz ve sprchovém a standardním režimu výlevných hubice s délkou 140 cm vybavená závažím podporujícím její skrytí, což usnadňuje pohodlné mytí větších nádobí odolná keramická hlavice o průměru 35 mmKuchyňská baterie Primagran 9000 je odpovědí na potřeby lidí, kteří hledají kombinaci funkčnosti a nejvyšší kvality. Mosazná konstrukce tohoto modelu se vyznačuje vysokou odolností proti korozi, zatímco jeho vnitřek skrývá keramickou hlavici, která zajišťuje spolehlivý provoz. Díky použití těchto materiálů jsme dosáhli dlouholetou životnost, která zaručuje práci a krásný vzhled baterie Primagran 9000. Kuchyně je místnost, kde trávíte hodně času, proto by práce v ní měla být bezproblémová a intuitivní. Z tohoto důvodu jsme vybavili Primagran 9000 výsuvnou hubicí s úhlem rotace 360 ​​° a délkou 140 cm, což umožňuje pohodlné mytí větších nádobí bez stříkající vody, jakož i dosažení nejpřístupnějších výklenků dřezu. Ergonomická rukojeť umožňuje přesnou regulaci teploty vody a speciální tlačítko přepíná režimy používání – normální a sprchový, což je skvělé pro oplachování zeleniny nebo větších hrnců. Model Primagran 9000 lze nainstalovat do dřezu i přímo na pracovní desku. Vlastní montáž je jednoduchá a 40 cm spojovací hadice potřebné pro tento účel jsou součástí soupravy spolu s pokyny pro jejich instalaci. Víme, že design kuchyně je časově náročný úkol, a proto nabízíme až 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na baterii se navíc vztahuje 5-letá záruka. Zdůrazněte moderní design vaší kuchyně s baterií Primagran 9000! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň .

  4.94/5 (485 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000S
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Šedá

  Výběr správné armatury je často problematický. Pro moderní interiéry zařízené v industriálním nebo skandinávském stylu se kuchyňská baterie Primagran 9000 v šedé barvě určitě hodí. Kombinuje originální vzhled a vysokou ergonomii, což z něj činí ideální volbu pro vaši kuchyni. Mezi její charakteristické vlastnosti patří:moderní design, který přitahuje pozornost šedá barva, která se dobře kombinuje s většinou granitových dřezů Primagran výsuvná výlevka dlouhá 140 cm se zátěží elegantní tlačítko, které umožňuje přepínat mezi dvěma režimy proudění: běžným a sprchovým hlavice s průměrem 35 mm, vyrobená z odolné keramikyPoužití nejlepších materiálů zaručuje, že armatura budou dobře sloužit roky a zvládne intenzivní provoz. Baterie Primagran 9000 má mosazné tělo, které je odolné vůči korozi, přičemž péče o ni je jednoduchá. Bezporuchový provoz je výsledkem použití keramické hlavice. Jsme si vědomi, že pohodlí při používání armatury je při jejím výběru velmi důležité. Model Primagran 9000 je vybaven dlouhou výsuvnou výlevkou, která umožňuje snadné oplachování objemných nádobí a plechů. Baterie může fungovat ve dvou režimech – normálním a sprchovém, díky čemuž bude oplachování nádobí nebo dřezu neuvěřitelně rychlé. Je doplněna pohodlnou rukojetí pro regulaci teploty a tlaku vody. Ta může být namontována v jakékoliv boční pozic, podle potřeb praváky, či leváky. Instalace baterie je velmi jednoduchá. Sada obsahuje podrobné pokyny k instalaci a sadu připojovacích hadic. Zařizování kuchyně jsou role, která vyžadují hodně času, takže vám dáme 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se rovněž vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Kuchyňská baterie Primagran 9000 přinese do vaší kuchyně maximální komfort! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.97/5 (547 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000B
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Béžová

  Béžová barva kuchyňského kohoutku Primagran 9000 dokonale ladí se jasnými modely umyvadel a vytváří soudržný celek. Je to dobré řešení pro interiéry v modernistickém nebo industriálním stylu, kde je armatura doplňkem, který tvoří součást interiéru. Mezi její charakteristické vlastnosti patří:moderní design, který je součástí nejnovějších trendů interiérového designu béžová barva, která ladí s dřezy Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, vybavená zátěží, která usnadňuje její skrytí dva režimy proudění – normální a sprchový, které lze přepínat stiskem tlačítka hlavice s průměrem 35 mm vyrobena z keramikyVěříme, že použití materiálů nejvyšší kvality na výrobu armatur zajistí jejich spolehlivost. Mosazná konstrukce baterie Primagran 9000 se vyznačuje odolností proti korozi. Vnitřní hlavice je vyrobena z keramiky, která je jedním z nejodolnějších materiálů. Vybavení kuchyně by mělo být především ergonomické, aby každodenní byli povinnosti jednodušší, a proto je model Primagran 9000 vybaven dlouhou výlevkou. Umožňuje nejen pohodlné mytí velkých talířů, ale i bezproblémové čištění komor dřezu. Elegantní tlačítko na konci výlevky umožňuje změnit režim proudění vody na sprchový, který je užitečný při oplachování zeleniny nebo ovoce. Za zmínku také stojí pohodlná rukojeť, která umožňuje intuitivní ovládání teploty a tlaku vody. Díky podrobným pokynům a soupravě 40 cm připojovacích hadic je samotná montáž velmi jednoduchá. Velmi dobře víme, že vybavení vaší vysněné kuchyně je časově náročné, a proto vám nabízíme až 30 dní na vrácení zakoupeného výrobku. Kromě toho se na něj vztahuje 5-letá záruka spolehlivosti. Vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 9000 a zvýrazněte moderní design vaší kuchyně! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.90/5 (553 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000W
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Bílá

  Zařizujete kuchyni v moderním stylu a hledáte doplňky, které budou nejen funkční, ale také ladí s celým interiérem? Bílá kuchyňská baterie Primagran 9000 se dokonale hodí do skandinávských nebo industriálních interiérů, její vzhled nedovolí nikomu projít kolem ní bez povšimnutí. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto modelu patří:moderní design, který bude v módě mnoho let bílá barva, ideální pro jasné dřezy Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, s dodatečnou zátěží pro usnadnění jejího skrytí elegantní tlačítko, díky kterému si můžete vybrat mezi jedním ze dvou režimů proudění: normálním a sprchovým keramická hlavice o průměru 35 mmDíky vysoké kvalitě použitých materiálů jsou naše armatury odolné a dobře fungují i ​​při intenzivním používání. Mosazná konstrukce baterie Primagran 9000 je odolné vůči korozi a péče o ni je jednoduchá, zatímco keramická hlavice se vyznačuje bezporuchovým provozem. Model Primagran 9000 je řešením pro lidi, kteří si cení pohodlí každodenní práce v kuchyni. Výlevka baterie má až 140 cm, díky čemuž nebude mytí velkých nádobí nebo čištění dřezových komor velkým problémem. Velkou pomocí jsou také dva režimy proudění: normální a sprchový. Přepínání mezi nimi je intuitivní a provádí se pomocí tlačítka umístěného na konci výlevky. Vysokou ergonomii ovlivňuje i pohodlná rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Baterii Primagran 9000 můžete snadno nainstalovat sami. Podrobné pokyny k instalaci a potřebné připojovací hadice jsou součástí soupravy. Vytvoření vysněné kuchyně někdy zabere hodně času, a proto vám dáme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Vyberte si bílou kuchyňskou baterii Primagran 9000 a zažijte novou tvář komfortu! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.95/5 (548 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000G
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Grafitová

  Zařízení kuchyně musí být pečlivě promyšlené a všechny její prvky by měly dokonale kombinovat. Plánujete interiér v modernistickém nebo industriálním stylu? Granitová kuchyňská baterie Primagran9000 dokonale zapadá do moderního interiéru a upoutá pozornost jednoduchou, ale originální formou. Mezi její charakteristické vlastnosti patří:moderní design v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti interiérového designu granitová barva, která dokonale zapadá do každého modelu dřezu Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, se závažím na usnadnění jejího skrytí provoz ve dvou proudových režimech: běžném a sprchovém odolná keramická hlavice o průměru 35 mmArmatury v kuchyni se intenzivně používají, proto je tak důležité, aby materiály, ze kterých jsou vyrobeny, byly nejvyšší kvality. Model Primagran 9000 má mosaznou konstrukci, která je odolná vůči korozi a mechanickému poškození. Vnitřní hlavice byla vyrobena z keramiky, a proto se vyznačuje vysokou životností a bezporuchovým provozem. Abychom usnadnili mytí velkých nádobí, vybavili jsme baterii Primagran 9000 dlouhou výsuvnou výlevkou. Kromě toho můžete pracovat ve sprchovém režimu, jehož rozptýlený proud výrazně usnadňuje oplachování jídla a čištění dřezových komor. Za zmínku také stojí třída ekologického průtoku A, která přispívá ke zvyšování úspor vody. Pohodlnou rukojeť baterie Primagran 9000 lze namontovat do přední nebo boční polohy - přihlédnutím pohodlí praváky a leváky. Samostatná montáž baterie nezpůsobuje problémy – velkou pomocí jsou přesné pokyny k instalaci a souprava 40 cm připojovacích hadic. Velmi dobře víme, že někteří lidé potřebují k naplánování všech detailů své kuchyně více času, a proto nabízíme až 30 dní na případné vrácení zakoupeného produktu. Na armatury se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Chcete v kuchyni nejvyšší míru komfortu? Vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 9000! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.97/5 (481 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Chromová

  Zařízení kuchyně by mělo být konzistentní a promyšlené a všechny prvky se musí navzájem perfektně kombinovat. Chromová kuchyňská baterie Primagran 9000 vyniká svým neobvyklým designem, kolem kterého neprojdete bez povšimnutí. Díky elegantnímu lesku se hodí do nejmodernějších kuchyní. Mezi jeho charakteristické vlastnosti patří:moderní design, který přitahuje pozornost chromování odpovídající všem barvám dřezů Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, doplněná o závaží podporující její skrytí dva režimy proudění: normální a sprchový režim, přepínané pohodlným tlačítkem keramická hlavice o průměru 35 mmMasivní konstrukce Primagran 9000 je vyrobena z mosazi. Péče o ni je jednoduchá a je odolný proti korozi, takže můžete zapomenout na nevzhledné rezavé skvrny. Vnitřní hlavice byla vyrobena z keramiky, která je jedním z nejtvrdších materiálů. V kuchyni se zaměřujeme především na vysokou ergonomii, proto jsme vybavili model Primagran 9000 výsuvnou výlevkou s délkou 140 cm. Je to velká pomoc při každodenních pracích, jako je mytí velkých nádobí nebo opláchnutí komor dřezu. Elegantní tlačítko na konci výlevky vám umožňuje zvolit režim proudění vody mezi běžným a sprchovým. Za zmínku také stojí pohodlná rukojeť, která umožňuje regulovat teplotu a tlak vody. Může být instalována zepředu nebo zboku pro pohodlí praváky nebo leváky. Samostatná montáž baterie nezpůsobuje žádné problémy - pokyny k instalaci a souprava 40 cm připojovacích hadic jsou součástí sady. Při zařizování kuchyně je důležitý čas, aby byl každý prvek pečlivě promyšlený, takže vám dáváme 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na armatury se vztahuje i 5-letá záruka na spolehlivost. Vyberte si moderní řešení pro váš domov - vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 9000! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.95/5 (546 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie pro dřez Primagran 5000 Černá
  <
  >
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 5000 Černá

  Jednoduchost a elegance – tyto dva pojmy dokonale popisují kuchyňskou baterii Primagran 5000. Její černá barva dokonale ladí s tmavými modely umyvadel, ale může být také součástí kontrastní kompozice. Je to baterie s klasickým designem, který bude doplňovat moderní interiér a kuchyni v tradičnějším stylu. Této baterii vyplatí věnovat pozornost, protože má:univerzální design, který lze snadno přizpůsobit interiéru černou barvu pro snadnou kombinaci s jakýmkoliv dřezem Primagran vyměnitelný perlátor, který přispívá k výrazným úsporám vody keramickou hlavici s průměrem 40 mmModel Primagran 5000 má pevnou konstrukci z mosazi, díky čemuž je odolný vůči korozi a mechanickému poškození. Vnitřek baterie je vybaven keramickou hlavicí, která se vyznačuje vysokou životností a bezproblémovým provozem. Díky použití nejkvalitnějších materiálů jsou armatury skvělé i při intenzivní provozu. Pro zvýšení komfortu v kuchyni má výlevka baterie Primagran 5000 poloměr rotace 360°, čímž se mytí velkých jídel usnadňuje. Na konci výlevky je perlátor, který provzdušňuje proud vody, což snižuje její spotřebu a zabraňuje stříkání vody do stran. Baterie pracuje v třídě ekologického průtoku A, což také přispívá k úsporám. Ergonomická rukojeť umožňuje přesné ovládání vodního paprsku. Může být namontována v boční poloze pro pohodlí praváky nebo leváky. Je třeba zdůraznit skutečnost, že samotná montáž baterie je velmi jednoduchá. Pokyny k instalaci a sada připojovacích hadic o délce 40 cm jsou součástí balení. Uvědomujeme si, že je třeba důkladně promyslet zařízení kuchyně, a proto vám dáme 30 dní na vrácení zakoupeného zboží. Kromě toho se na baterii vztahuje 5-letá záruka spolehlivosti.   Vytvořte novou tvář pohodlí vašeho domova pomocí kuchyňské baterie Primagran 5000!

  4.91/5 (609 Názorů)
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
 • Kuchyňská baterie pro dřez Primagran 5000 Šedá
  <
  >
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 5000 Šedá

  Šedá baterie Primagran 5000 se dokonale hodí k šedým dřezem Primagran a vytváří tak s nimi souvislý celek. Je to originální řešení pro kuchyni ve skandinávském nebo industriálním stylu, Jednoduchá forma tohoto modelu, však ladí i s tradičním designem interiéru. Kuchyňská baterie Primagran 5000 vyniká:univerzálním designem, který se přizpůsobí většině interiérů šedou barvou vybranou pro granitové dřezy Primagran vyměnitelným perlátorem, který přispívá ke snížení spotřeby vody keramickou hlavicí s průměrem 40 mmArmatury by měly být odolné, aby vydržely intenzivní používání. Z tohoto důvodu je konstrukce Primagran 5000 vyrobena z mosazi, která je odolná vůči korozi a mechanickému poškození. Hlavice uvnitř baterie je vyrobena z materiálu s vysokou tvrdostí - z keramiky. Kvůli pohodlí jsme vybavili baterii Primagran 5000 otočnou výlevkou. Umožňuje pohodlné mytí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor. Výlevka je vybavena odnímatelným perlátorem, který provzdušňuje vodu, což výrazně snižuje její spotřebu. Ergonomická rukojeť umožňuje přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Kvůli pohodlnosti použití může být nainstalována v boční nebo čelní poloze. Kuchyňskou baterie Primagran 5000 lze nainstalovat do otvoru umyvadla i přímo na pracovní desku. Vlastní montáž je velmi jednoduchá a sada je dodávána s podrobnými pokyny k instalaci a sadou 40 cm připojovacích hadic. Jsme si vědomi toho, že plánování kuchyně někdy trvá dlouho, a proto vám nabízíme 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Zajistěte si nejvyšší úroveň komfortu v kuchyni a vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 5000!

  4.95/5 (472 Názorů)
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
 • Kuchyňská baterie pro dřez Primagran 5000 Béžová
  <
  >
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 5000 Béžová

  Jednoduchá forma baterie Primagran 5000 z ní činí dokonalý doplněk tak k moderním interiérem, jakož i k tradičně zařízeným interiérem. Béžová barva ideálně pasuje s béžovými dřezy Primagran a chromové prvky jim dodávají eleganci. Mezi výhody této baterie patří:univerzální design, díky kterému se hodí do interiérů v každém stylu sladění barev s dřezy Primagran vyměnitelný perlátor, který provzdušňuje vodu a snižuje její spotřebu keramická hlavice o průměru 40 mmPřipisujeme velký význam vysoce kvalitním materiálům, které se používají k výrobě našich armatur. Masivní konstrukce modelu Primagran 5000 je vyrobena z mosazi, které je odolná vůči korozi a mechanickému poškození. Pro výrobu vnitřní hlavice byl použit keramický materiál - jeden z nejodolnějších materiálů. Kuchyň je centrem každého domu, a proto je tak důležité, aby byla práce v ní pohodlná a příjemná. Kuchyňská baterie Primagran 5000 je vybavena otočnou výlevkou 360°, díky které je mytí velkých nádobí a hrnců mnohem jednodušší. Na konci výlevky je perlátor, který provzdušňuje vodu a zabraňuje jejímu stříkání do stran. Baterie pracuje v ekologické třídě průtoku A, což také přispívá ke zvýšení úspory vody. Vysoká ergonomie byla dosažena díky pohodlné rukojeti, která umožňuje přesnou regulaci tlaku a teploty vody. Baterie Primagran 5000 lze snadno nainstalovat samostatně a souprava se dodává s pokyny k instalaci a sadou 40 cm připojovacích hadic. Zařízení nové kuchyně vyžadují čas, proto vám dáme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného zboží. Na armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Vychutnejte si krásnou a pohodlnou kuchyň díky kuchyňské baterii Primagran 5000!

  4.88/5 (426 Názorů)
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 5000C
  <
  >
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 5000 Bílá

  Hledáte jednoduchou a elegantní baterii, která dokonale ladí s charakterem vaší kuchyně? Bílá kuchyňská baterie Primagran 5000 se vyznačuje vkusnou výlevkou ve tvaru písmene U a vyhovuje moderním i klasičtějším interiérem. Stojí za to se o tento model zajímat, protože má:univerzální design, který ladí s kuchyní v jakémkoliv stylu bílou barvu, která dokonale ladí s jasnými umyvadly Primagran vyměnitelný perlátor, který přispívá k výrazným úsporám vody hlavici s průměrem 40 mm vyrobenou z odolné keramikyVelmi dobře víme, jak důležitá je vysoká kvalita použitých materiálů, aby armatury fungovaly perfektně v každodenním provozu. Masivní konstrukce baterie Primagran 5000 je vyrobena z mosazi, díky čemuž je odolná vůči korozi a snadno se s ní manipuluje. Uvnitř je keramická hlavice, která se vyznačuje bezproblémovým provozem. Kuchyňská baterie Primagran 5000 byla navržena tak, aby poskytovala nejvyšší míru pohodlí v kuchyni. Poloměr rotace výlevky je až 360 °, díky čemuž bude mytí větších nádob nebo důkladné opláchnutí dřezové komory jednoduché a pohodlné. Součástí tohoto modelu je také ergonomická rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu tlaku a teploty vody. Může být namontována v přední nebo boční poloze, podle potřeby leváky nebo praváky. Baterie Primagran 5000 je navíc vybavena perlátorem vody, který zvyšuje úsporu vody a zabraňuje stříkání vody do stran. Naše armatury se dají snadno nainstalovat nezávisle na umyvadla i přímo na pracovní desku. Souprava je dodávána s návodem k instalaci a potřebnými 40 cm připojovacími hadicemi. Design kuchyně musí být pečlivě naplánován, což vyžaduje čas, a proto vám dáme 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na baterii se navíc vztahuje 5-letá záruka. Změňte tvář své kuchyně pomocí kuchyňské baterie Primagran 5000!

  4.94/5 (574 Názorů)
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
 • Kuchyňská baterie pro dřez Primagran 5000 Grafitová
  <
  >
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 5000 Grafitová

  Kuchyň je centrum domova, takže by měla být útulná a krásně zařízená. Líbí se Vám moderní industriální styl nebo máte rádi více klasických řešení? Kuchyňská baterie Primagran 5000 dokonale ladí s jakýmkoli designem interiéru, a tvoří doplněk jakéhokoliv stylu. Grafitová barva tohoto modelu dokonale ladí s elegantními chromovými detaily, díky čemuž se tato baterie stane dodatečnou ozdobou vaší kuchyně. Tato baterie se vyznačuje:univerzálním designem, díky kterému dobře ladí s jakýmkoliv stylem grafitovou barvou, kterou lze kombinovat s jakýmkoliv dřezem Primagran odnímatelným perlátorem, který zvyšuje úsporu vody hlavicí s průměrem 40 mm, vyrobenou z odolné keramikyDíky použití nejlepších materiálů je kuchyňská baterie Primagran 5000 vhodná i na intenzivní používání. Mosazná konstrukce je velmi odolná a nevyžaduje komplikovanou péči. Na výrobu hlavice se použil jeden z nejodolnějších materiálů – keramika. Od kuchyňské baterie se vyžaduje hodně ergonomie, aby práce probíhala hladce a intuitivně. Model Primagran 5000 má výlevku s poloměrem otáčení 360°, takže mytí velkých nádobí a opláchnutí umyvadla se stane bezproblémovou záležitostí. Pohodlná rukojeť umožňuje přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Může být namontována v přední nebo boční poloze pro pohodlí praváky a leváky. Baterie je navíc vybavena perlátorem, který snižuje spotřebu vody a zabraňuje stříkání vody do stran. Baterii Primagran 5000 si můžete nainstalovat sami. Podrobné pokyny a souprava připojovacích hadic jsou součástí soupravy. Uvědomujeme si, že při uspořádání kuchyně je každý prvek velmi důležitý, a proto vám dáme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Změňte tvář své kuchyně pomocí kuchyňské baterie Primagran 5000!

  4.94/5 (434 Názorů)
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
 • Kuchyňská baterie pro dřez Primagran 5000 Chrómová
  <
  >
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 5000 Chromová

  Vedle chromované baterie Primagran 5000 těžko projít lhostejně. Díky minimalistickému tvaru a elegantnímu lesku je ideálním doplňkem do interiéru. Hodí se do kuchyní v syrovém, průmyslovém stylu i v klasičtějším uspořádání. Tento model si zaslouží pozornost, protože má:univerzální design, skvěle doplňující stylizovaně kuchyně chromování, díky kterému se baterie vhodně kombinuje se všemi barvami dřezů Primagran vyměnitelný perlátor, který přispívá k nižší spotřebě vody hlavici s průměrem 40 mm, vyrobenou z odolné keramikyDíky použití vysoce kvalitních materiálů jsou naše armatury spolehlivé a bezproblémové. Mosazná konstrukce je odolná vůči korozi a mechanickému poškození. Vnitřek baterie Primagran 5000 obsahuje keramickou hlavici, která snadno vydrží i intenzivní používání. Práce v kuchyni vyžaduje ergonomické řešení, aby se každodenní úkoly zrychlily a zpříjemnili. Model Primagran 5000 má výlevku ve tvaru U s úhlem rotace až 360°, což usnadňuje oplachování velkých nádobí nebo mytí dřezu. Přítomnost vyměnitelného perlátoru zvyšuje průtok vody a zároveň snižuje její spotřebu. Baterie je také vybavena praktickou rukojetí, která umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. S ohledem na pohodlí může být namontována s přední i boční strany. Instalace kuchyňských baterií Primagran 5000 je velmi jednoduchá. Návod k instalaci a připojovací hadice o délce 40 cm jsou součástí sady. Kvůli bezpečnosti nakupování vám proto dáváme 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 5000 a užijte si novou tvář komfortu ve vaší kuchyni!

  4.89/5 (437 Názorů)
  1 499,00 Kč 2 499,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 8000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8000 Černá

  Černá kuchyňská baterie Primagran 8000 je skvělá do industriálního interiéru, kde je žádoucí minimalismus a jednoduchost. Její geometrický tvar ve tvaru písmene "L" nenápadně doplňuje moderní design místnosti a nepřevyšuje ostatní prvky. Tento model se vyznačuje nejen svým originálním designem, ale také:designem vhodným pro moderní interiéry černou barvou, vhodnou ke granitovým dřezem Primagran perlátorem, který přispívá k výrazným úsporám ve spotřebě vody keramickou hlavicí s průměrem 25 mm, která zaručuje bezproblémový a spolehlivý provozPři kuchyňských armaturách si ceníme jejich vysokou trvanlivost, aby se bez problémů dokázali vyrovnat s intenzivním používáním. Z tohoto důvodu jsme baterii Primagran 8000 vybavili keramickou hlavicí, která je bezporuchová i po mnoha letech používání. Mosazná konstrukce baterie se vyznačuje vlastnostmi, které výrazně usnadňují péči o ni a zachovávají dokonalý vzhled. Už žádné nevzhledné skvrny nebo otisky prstů! Praktická páčka na baterii umožňuje intuitivní regulaci teploty a tlaku vody. Může se namontovat zepředu nebo zboku, aby se zlepšil komfort práce pro leváky nebo praváky. Otočný výtok Primagran 8000 způsobuje, že oplachování velkých nádobí a čištění dřezových komor již není problémem. Připojen perlátor zajišťuje provzdušňování vody, čímž se snižuje její spotřeba, přičemž se zvyšuje pevnost proudu, což brání stříkání vody do stran. Souprava obsahuje podrobné pokyny k instalaci a 40 cm připojovací hadice, což usnadňuje montáž. Zakoupené armatury mají 5-letou záruku. Kromě toho nabízíme až 30 dní na vrácení zboží, abyste si mohli klidně zařídit svou kuchyni. Hledáte stylové a funkční armatury? Vyberte si baterii Primagran 8000!

  4.94/5 (257 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 8000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8000 Šedá

  Moderní design kuchyně vyžaduje mimořádně řešení. Jednoduchá, minimalistická forma kuchyňské baterie Primagran 8000 dokonale zapadá do interiéru v moderním skandinávském nebo industriálním stylu. Šedá barva konstrukce a charakteristická výlevka ve tvaru L přitahují pozornost a skvěle se kombinuje se zbytkem interiéru. Mezi charakteristické vlastnosti této baterie patří:moderní design, díky kterému získá kuchyň charakter šedá barva, snadno kombinovatelná se všemi granitovými dřezy Primagran odnímatelný perlátor, který umožňuje výrazné snížení spotřeby vody keramická hlavice o průměru 25 mmZáleží nám na vysoké kvalitě našich armatur, aby se dokázali dobře vyrovnat s intenzivní provozem. Konstrukce z mosazi baterie Primagran 8000 je odolná vůči korozi a mechanickému poškození. Hlavice byla zase vyrobena z jednoho z nejodolnějších materiálů - keramiky. Trávíte hodně času v kuchyni, takže není divu, že toužíte, aby se každodenní povinnosti prováděny rychle a pohodlně. Z tohoto důvodu má model Primagran 8000 otočnou výlevku k poloměrem rotace 360​​°. Toto dokonalé řešení umožňuje bezproblémové mytí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor. Armatura pracuje v třídě ekologického průtoku A, což vede k větším úsporám vody. Přítomnost perlátoru je také důležitá, protože provzdušňuje vodní proud, čímž se snižuje jeho spotřeba. Baterii Primagran 8000 si můžete snadno nainstalovat sami, což vám značně usnadní dodané pokyny a souprava 40 cm připojovacích hadic. Zařizování kuchyně může být časově náročné a často vyžaduje mnoho důležitých rozhodnutí, proto vám nabízíme 30 dní na případné vrácení produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka. Vyberte si šedou kuchyňskou baterii Primagran 8000 a zjistíte, že existuje perfektní kombinace krásného designu a vysokého komfortu!

  4.91/5 (276 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 8000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8000 Béžová

  Kuchyňská baterie Primagran 8000 se vyznačuje jednoduchou minimalistickou formou, která dokonale ladí s interiérem v moderním stylu. Neobvyklá béžová barva a výlevka ve tvaru písmene "L" vytvářejí jedinečný design, takže určitě neprojdete kolem této baterie bez povšimnutí. Mezi charakteristické vlastnosti baterie patří:moderní design, který je reakcí na nejnovější trendy v designu interiéru béžová barva, díky které je snadné kombinovat baterii se všemi modely dřezů Primagran odnímatelný perlátor, který provzdušňuje vodu, čímž se sníží její spotřeba keramická hlavice o průměru 25 mmVždy zdůrazňujeme skutečnost, že naše výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Baterie Primagran 8000 má mosaznou konstrukci, která je odolné vůči korozi a snadno se o ně stará. Vnitřní hlavice byla je z keramiky, která je jedním z nejtvrdších a nejodolnějších materiálů. Model Primagran 8000 poskytuje pohodlí při každodenních pracích v kuchyni. Otočná výlevka s poloměrem 360 ° zajišťuje bezproblémové mytí větších nádobí a čištění umyvadla. Armatura má také vyměnitelný provzdušňovač, který nejen přispívá k úspoře vody, ale také zabraňuje jejímu stříkání do stran. Ergonomická rukojeť umožňuje intuitivní regulaci teploty a tlaku vody. Může být instalována v přední i boční poloze – podle zohlednění potřeb pro praváky a leváky. Instalace baterií Primagran 8000 nezpůsobuje žádné problémy. Sada obsahuje podrobné pokyny k instalaci a sadu potřebných 40 cm připojovacích hadic. Při zařizování kuchyně byste měli pečlivě zvážit každý detail, a proto vám dáváme až 30 dní na případné vrácení zakoupeného produktu. Na armatury se vztahuje i 5-letá záruka na spolehlivost. Vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 8000 a zažijte novou tvář pohodlí u vás doma!

  4.92/5 (296 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 8000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8000 Bílá

  Minimalistické řešení jsou obzvláště vhodné pro kuchyně s moderním interiérem. Bílá kuchyňská baterie Primagran 8000 se vyznačuje jednoduchou formou, která dokonale ladí i s populárním skandinávským stylem. Charakteristické vlastnosti této baterie jsou:moderní design, který zůstane v módě mnoho let bílá barva, která umožňuje zkombinovat baterii s jakýmkoli modelem dřezu Primagran odnímatelný perlátor, který provzdušňuje vodu a pomáhá ji šetřit bezporuchová keramická hlavice o průměru 25 mmJe důležité, aby kuchyňské vybavení bylo vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů. Baterie Primagran 8000 je ideální pro intenzivní použití, protože její konstrukce je vyrobena z mosazi a vnitřní hlavice je vyrobena z pevné keramiky. Nerovnoměrné skvrny z rzi již nebudou problém, protože konstrukce baterie je odolná vůči korozi a péče o ni je jednoduchá. Při výběru armatury byste měli věnovat pozornost její ergonomii, abyste mohli vykonávat své každodenní povinnosti rychleji a pohodlněji. Primagran 8000 má ohebnou výlevku s poloměrem rotace 360°. To umožňuje pohodlné mytí větších nádobí a čištění dřezových komor. Perlátor pomáhá snižovat spotřebu vody, ale také zabraňuje stříkání vody do stran. Baterie je také vybavena pohodlnou rukojetí na ovládání parametrů proudu vody. Může být nainstalován na třech místech v závislosti na potřebách domácnosti. Baterie Primagran 8000 se velmi snadno instaluje - součástí balení jsou pokyny k instalaci a souprava připojovacích hadic. Uvědomujeme si, že plánování kuchyně vyžaduje pečlivé plánování každého prvku, a proto nabízíme až 30 dní na případné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka. Vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 8000 a vychutnejte si vysoký komfort ve své kuchyni!

  4.99/5 (254 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 8000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8000 Grafitová

  Granitová kuchyňská baterie Primagran 8000 se vyznačuje minimalistickou, avšak pozoruhodnou výlevkou ve tvare L. Jednoduchost této formy dokonale doplňuje moderní interiér a vytváří souvislý celek se zbytkem interiéru. Mezi charakteristické vlastnosti modelu patří:moderní design, který doplňuje dekoraci kuchyně granitová barva, která usnadňuje kombinaci baterie s jakýmkoli modelem granitových umyvadel Primagran odnímatelný perlátor, který provzdušňuje vodu a snižuje její spotřebu bezporuchová keramická hlavice o průměru 25 mmKuchyňská armatura by měla být vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, protože je neustále vystavena intenzivnímu používání. Konstrukce baterie Primagran 8000 je vyrobena z tvrdé mosazi, která je odolná proti korozi a mechanickému poškození. Vnitřní hlavice se zase vyznačuje spolehlivostí, protože byla vyrobena z jednoho z nejtvrdších materiálů – keramiky. Ergonomické řešení znamenají, že čas strávený v kuchyni je mnohem kratší. Z tohoto důvodu jsme vybavili Primagran 8000 otočnou výlevkou. Její poloměr otáčení je 360°, což umožňuje pohodlné mytí velkých nádobí nebo oplachování komor umyvadla. Za zmínku určitě stojí pohodlná rukojeť, která umožňuje intuitivní ovládání teploty a tlaku vody. Baterie může být instalována v přední nebo boční poloze, v závislosti na preferencích členů domácnosti nebo od potřeb praváky a leváky. Souprava obsahuje podrobné pokyny k instalaci a potřebné připojovací hadice, abyste mohli bez problémů nainstalovat baterii sami. Během zařizování kuchyně není prostor na ukvapená rozhodnutí, a proto vám nabízíme 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se rovněž vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Granitová baterie Primagran 8000 změní tvář vaší kuchyně!

  4.99/5 (236 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 8000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8000 Chromová

  Chromované armatury jsou nadčasové – upoutají pozornost svým leskem a hodí se do většiny kuchyní. V moderní kuchyni chromová baterie Primagran 8000 zdůrazní mimořádný styl interiéru, který se vyznačuje jednoduchou minimalistickou formou. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto modelu patří:moderní design, příjemná jednoduchost a elegance módní chromování, díky kterému je snadné vybrat baterii pro každý model dřezu Primagran vyměnitelný perlátor, který výrazně snižuje spotřebu vody hlavice o průměru 25 mm, vyrobená z trvanlivé keramikyKuchyňské armatury jsou předmětem intenzivního používání, a proto je model Primagran 8000 vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Masivní konstrukce baterie je vyrobena z mosazi odolné vůči korozi a vnitřní hlavice je vyrobena z odolné keramiky. Velmi dobře víme, jak důležitý je komfort a pohodlí v kuchyni. Kuchyňská baterie Primagran 8000 má otočnou výlevku s poloměrem rotace 360​​°. To usnadňuje mytí velkých nádobí nebo čištění dřezu. Naše armatury se vyznačují vysokou úsporou vody díky práci ve třídě ekologického průtoku A. Opotřebení také redukuje výměnný perlátor, který provzdušňuje proud vody a způsobuje, že proudí intenzivněji bez stříkání ze strany na stranu. Za zmínku stojí také ergonomická rukojeť pro regulaci teploty a tlaku vody. Může být nainstalován v přední nebo boční poloze, podle potřeby praváky nebo leváky. Montáž baterie Primagran 8000 je velmi jednoduchá a přiložené pokyny k instalaci a souprava 40 cm připojovacích hadic jsou při instalaci velkou pomocí. Zařizování kuchyně je časově náročnou činností, které vyžadují čas na rozmyšlenou, a proto vám nabízíme 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se rovněž vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Dopřejte své kuchyni moderní záři – vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 8000!

  4.98/5 (298 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000C
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 799,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Černá

  Jednoduchý tvar ve tvaru písmene L byl překonán minimalistickým, ale originálním designem, ve kterém je barva propletená s elegantním chromem. Je těžké projít kolem kuchyňské baterie Primagran 3000 lhostejně. Jedná se o model, jehož barevná škála harmonizuje s každým modelem granitových dřezů Primagran, takže potěší zejména všechny milovníky uniformních souprav. Mezi mnohé výhody této baterie patří:moderní design barvy sladěné s granitovými umyvadly Primagran odnímatelný perlátor, který zvyšuje hospodárnost a zároveň snižuje stříkání vody výsuvná hubice dlouhá 140 cm pro pohodlné mytí velkých nádobí Keramická hlava o průměru 25 mm s vysokou odolnostíKuchyňská armatura podléhá intenzivnímu použití, proto jsme baterii Primagran 3000 vyrobili z nejkvalitnějších materiálů. Masivní mosazné tělo je odolné vůči korozi a péče o ně je jednoduchá, zatímco keramická hlavice zajišťuje bezproblémový provoz. Kuchyně je srdcem domu, kde trávíme nejvíce času. Víme, jak důležitá je funkčnost armatury, aby mohli být každodenní úkoly prováděny rychle a intuitivně. S ohledem na to jsme vybavili baterii Primagran 3000 ergonomickým výtokem s poloměrem otáčení 360°. Je vyvinuta tak, že opláchnutí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor nezpůsobí žádný problém. Výlevka je zakončena perlátorem, který provzdušňuje vodu, čímž se zvyšuje síla proudu, a omezuje se stříkání vody. Je to vyměnitelný prvek, a proto usazení kamene v provzdušňovači není problémem. Přidáno pokyny k instalaci a 40 cm dlouhé připojovací hadice umožňují nainstalovat si baterii Primagran 3000 i ve vlastní režii. Dáme vám až 30 dní na vrácení vašeho produktu, abyste si mohli důkladně promyslet tak důležité rozhodnutí, jakým je výběr baterie. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Objevte krásu a funkčnost modelu Primagran 3000 a přineste do vašeho domu novou kvalitu.

  4.89/5 (103 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 799,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000s
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Šedá

  Máme rádi originální řešení, které přitahují pozornost a dodávají interiéru charakter. Přesně taková je kuchyňská baterie Primagran 3000. Vyznačuje se elegantní kombinací šedé barvy s chromem a charakteristickou výlevkou ve tvaru L. Je ideálním doplňkem pro minimalistické interiéry zařízené v industriálním stylu. Mezi její výhody patří:moderní design v souladu s nejnovějšími trendy šedá barva, která se dá snadno sladit s většinou umyvadel Primagran výlevná hubice s délkou 140 cm, se zátěží, která usnadňuje její skrývání vyměnitelný perlátor, který snižuje spotřebu vody keramická hlavice o průměru 25 mmKonstrukce baterie Primagran 3000 je vyrobena z mosazi – materiálu odolného proti korozi a mechanickému poškození. Uvnitř je keramická hlavice, která se vyznačuje bezporuchovým provozem. Moderní kuchyně by měla nejen potěšit svým krásným interiérem, ale také nabídnout pohodlí každodenního používání. Z tohoto důvodu jsme vybavili pro model Primagran 3000 výsuvnou výlevkou, která usnadňuje opláchnutí velkých nádobí nebo čištění umyvadla. Naše armatury také přispívají k šetření vody, protože pracují v ekologické třídě průtoku A. Kromě toho jsou vybaveny perlátorem, který také snižuje spotřebu vody a zabraňuje stříkání vody do stran. Teplota a tlak vody se dají regulovat pomocí ergonomické rukojeti. Tato souprava obsahuje přesné pokyny k instalaci a sadu připojovacích hadic, které usnadňují instalaci vaší baterie Primagran 3000 ve vaší režií. Zakoupením našeho produktu získáte nejen 5-letou záruku spolehlivosti, ale i 30 dní na vrácení výrobku, protože víme, že při zařizování kuchyně je třeba pečlivě promyslet každý prvek. Kupte si kuchyňskou baterii Primagran 3000, která vašemu domovu dodá novou tvář!

  4.96/5 (92 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000b
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Béžová

  Moderní interiéry vyžadují originální řešení! Plánujete kuchyni v moderním industriálním nebo skandinávském stylu? Béžová kuchyňská baterie Primagran 3000 dokonale zapadá do nejnovějších trendů v designu interiéru a vytváří poutavý detail interiéru. Stojí, zato se s ní seznámit s několika důvodů:moderní design, který se vyznačuje minimalistickou výlevkou ve tvaru písmene "L" elegantní kombinace béžové a chromované povrchové úpravy, která usnadňuje výběr armatury pro každý model dřezu Primagran odjímatelná výlevka s délkou 140 cm, která usnadňuje mytí velkých nádob, vyměnitelný perlátor, který šetří vodu, hlavice s průměrem 25 mm vyrobená z odolné keramikyNejvyšší kvalita použitých materiálů znamená, že baterie Primagran 3000 je vynikající pro intenzivní používání. Masivní tělo baterie je vyrobeno z mosazi a uvnitř je umístěna bezporuchová keramická hlavice. Kuchyně je v centrum domu, proto je důležité, aby byla útulná, ale zároveň pohodlná. Z tohoto důvodu jsme vybavili Primagran 3000 flexibilní výlevkou, která vám umožní snadno mýt nádobí velkých rozměrů. Má dodatečné závaží, které usnadňuje práci s ní. Parlátor pěnící vodu ji nejenom šetří, ale zároveň zabraňuje její stříkání do stran. Celek doplňuje také ergonomická rukojeť pro intuitivní regulaci tlaku a teploty vody. Může být instalována v přední nebo boční poloze, v závislosti na individuálních potřeb domácnosti. Souprava obsahuje podrobné pokyny k instalaci a soupravu 40 cm připojovacích hadic, díky kterým si baterii Primagran 3000 snadno nainstalujete i sami. Uvědomujeme si, že design kuchyně může být časově náročný, a proto vám kromě 5-leté záruky spolehlivosti nabízíme 30 dní na možné vrácení zakoupeného výrobku. Dopřejte své kuchyni moderní jiskru s kuchyňskou baterií Primagran 3000!

  4.92/5 (106 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000w
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Bílá

  V moderní kuchyni očekáváme jedinečné řešení, které nejen přitahují pozornost, ale také zlepšují realizaci každodenních povinností. Bílá kuchyňská baterie Primagran 3000 je ideální do interiérů zařízených ve skandinávském nebo industriálním stylu. Její vzhled se vyznačuje kombinací elegantní bílé barvy s módním chromem. Armatura se vyznačuje:moderním designem, který zůstane v módě mnoho let bílou barvou, která usnadňuje kombinaci s jakýmkoliv modelem dřezu Primagran výsuvnou výlevkou, dlouhou 140 cm, která výrazně usnadňuje práci v kuchyni vyměnitelným perlátorem, šetřícím vodu keramickou hlavicí o průměru 25 mmModel Primagran 3000 má masivní mosazné tělo odolné vůči korozi a mechanickému poškození. Vnitřní hlavice baterie je vyrobena z jednoho z nejsilnějších materiálů – keramiky. Díky vysoké kvalitě použitých materiálů jsou armatury ideální pro intenzivní používání. Velmi dobře víme, jak důležitý je komfort a pohodlí v kuchyni. Z tohoto důvodu jsme vybavili baterii Primagran 3000 řešeními, které výrazně zjednodušují každodenní úkoly. Mytí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor bude díky jednoduché výsuvné výlevce mnohem jednodušší. Má také závaží, která usnadňuje její skrytí. Perlátor, který pění vodu se promítá nejen do úspory vody, ale také zabraňuje stříkání vody do stran. Celek je doplněn ergonomickou rukojetí umožňující intuitivní ovládání teploty a tlaku vody. Samostatná montáž baterií Primagran 3000 není problémem díky pokynům na montáž a 40 cm připojovacím hadicím. Kromě 5-leté záruky vám poskytujeme dalších 30 dní na vrácení zakoupeného produktu, protože víme, že zařizování kuchyně je časově náročný proces. Změňte tvář své kuchyně pomocí bílé kuchyňské baterie Primagran 3000!

  4.92/5 (92 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000g
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Grafitová

  Kuchyňská baterie Primagran 3000 se vyznačuje elegantní kombinací grafitové barvy a lesklého chromu. Její minimalistická výlevka ve tvaru L je ideální pro moderní interiéry, kde se klade důraz na jednoduché, ale efektivní řešení. Tato armatura si zaslouží naši pozornost zejména kvůli:modernímu, poutavému designu grafitové barvě, kterou lze snadno kombinovat se všemi modely Primagran odjímatelná výlevka s délkou 140 mm, značně usnadňující práci v kuchni vymenitelný perlátor šetřící vodu keramické hlavice o průměru 25 mmModel Primagran 3000 byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, aby byl spolehlivý a odolný. Masivní mosazná konstrukce je odolná vůči korozi a mechanickému poškození a vnitřní hlavice je vyrobena z jednoho z nejkvalitnějších materiálů – keramiky. Kvůli vysokému komfortu použití jsme baterii Primagran 3000 vybavili odjímatelnou výlevkou, díky níž nebude mytí velkých nádobí nebo čištění komor dřezu problémem. Má dodatečné závaží usnadňující její chování. Pozoruhodný je sprchový režim, zvláště užitečný při oplachování jemné zeleniny a ovoce. Naše armatury pracují v ekologické třídě průtoku A, což znamená snížení spotřeby vody. Baterie má navíc ergonomickou rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Samostatná montáž kuchyňského kohoutku Primagran 3000 je bezproblémová – instalaci usnadňují přiložené pokyny. Součástí soupravy jsou i potřebné spojovací hadice s délkou 40 cm. Velmi dobře víme, že renovace a zařizování kuchyně jsou náročné úkoly, a proto vám kromě 5-leté záruky spolehlivosti nabízíme 30 dní na vrácení produktu. Vyberte si grafitový model Primagran 3000 a vychutnejte si nový komfort ve vaší kuchyni!

  4.98/5 (112 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000C
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Chromova

  Moderní interiér vyžaduje originální řešení. Máte rádi surový industriální styl nebo plánujete zařídit kuchyni v elegantním stylu z New Yorku? Chromovaná kuchyňská baterie Primagran 3000 bude ideálním řešením, které nejen upoutá pozornost, ale zaujme i pohodlím používání. Tato baterie se vyznačuje:moderním designem, v němž ihned upoutá pozornost moderní výlevka ve tvaru písmene L univerzálním chromováním, které usnadňuje výběr baterií pro většinu umyvadel Primagran výsuvnou výlevkou s délkou 140 cm, doplněná závažím, která usnadňuje její schování vyměnitelným perlátorem, který snižuje spotřebu vody odolnou keramickou hlavicí s průměrem 25 mmModel Primagran 3000 má pevnou mosaznou konstrukci, která je odolná vůči korozi a péči o ni se provádí snadno. Hlavice je vyrobena z odolné keramiky, což zajišťuje její bezproblémový provoz. Kuchyně je místo v domě, kde se zaměřujeme především na pohodlí. Z tohoto důvodu jsme vybavili baterii Primagran 3000 výsuvnou výlevkou dlouhou 140 cm, díky které je mytí velkých hrnců nebo talířů mnohem snadněji. Na konci výlevky je vyměnitelný perlátor, který snižuje spotřebu vody a zabraňuje stříkání. Za zmínku stojí také ergonomická rukojeť pro regulaci proudu vody. Může být namontována v přední nebo boční poloze pro pohodlí praváky nebo leváky. V soupravě kromě baterie Primagran 3000 najdete i podrobné pokyny pro instalaci a soupravu 40 cm připojovacích hadic, což usnadňuje montáž baterie. Velmi dobře víme, že plánování designu kuchyně vyžaduje spoustu času na pečlivé promyšlení jejích prvků, a proto vám kromě 5-leté záruky spolehlivosti nabízíme 30 dní na vrácení zakoupeného příslušenství. Dopřejte svému interiéru moderní nádech a vyberte si chromovou kuchyňskou baterii Primagran 3000!

  4.94/5 (84 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Baterie 7000 Černá
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7000 Černá

  Chcete zařídit novou kuchyň a hledáte baterii která vyniká svým originálním vzhledem a zároveň se bude dobře komponovat s interiérem? Černá kuchyňská baterie Primagran 7000 je zajímavou alternativou k chromovým modelům a dokonale se bude komponovat s každou barvou dřezu Primagran. Mezi četné výhody tohoto modelu by měla být věnována zvláštní pozornost:modernímu designu, který doplňuje výzdobu kuchyně elegantnímu tlačítku, které umožňuje práce ve dvou režimech: sprcha a obyčejný pružné silikonové hubice s úhlem otočení 360 °, doplněné mosazným držákem odolné keramické hlavě, která zaručuje bezproblémový provoz po mnoho letMasivní mosazné tělo spolu s umístěnou uvnitř hlavou jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, díky čemuž baterie Primagran 7000 vyznačuje se výjimečnou odolnosti. Baterie je je odolná vůči korozi a snadno se o ní udržuje. Uvědomujeme si jak důležitá je ergonomie práce v kuchyně, a proto jsme se postarali, aby model Primagran 7000 v tomto ohledu splňoval všechna očekávání. Pohodlnou rukojeť, která umožňuje přesnou regulaci proudu vody a teploty, je možné namontovat pro praváky i leváky. Elastický výtok se dá snadno otočit jakýmkoli směrem, což vám dává možnost snadno umýt velké hrnce nebo oplachovat těžko přístupné části dřezu. Baterii Primagran 7000 lze namontovat na pracovní desku nebo v žulovém dřezu Díky přiloženému návodu, montážní soupravě a připojovacím hadicím je samostatný montáž jednoduchý. Výběr kuchyňského vybavení není snadný úkol - všechny prvky musí být pečlivě promyšlené, proto vám nabízíme 30 dní na vrácení. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Objevte funkční a moderní kuchyni s baterií Primagran 7000!

  4.95/5 (154 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7000 Zlata
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7000 Zlatá

  Kuchyňská baterie Primagran 7000 překvapuje modernou formou a zároveň  vyniká neobvyklou barevností - elegantním spojení černé a zlaté. Toto je model, který bude vynikající v kuchyních v stylu glamour nebo art deco, kde hrají kontrasty hlavní úlohu. Baterie vyniká především:moderním desigem, který bude módní po dlouhá léta spojením univerzální čérné a zlaté, které se dobře zakomponuje s každou granitovou farbou dřezů Primagran pružným silikonovým otočným výtokem 360° s mosaznou opěrou pevnou keramickou hlavou s průměrem 35 mm.Kuchyňská armatura je velmi intenzivním provozu, proto je důležité, aby byla vyrobená z odolních a kvalitních materiálů. Mosazné těleso baterie Primagran 7000 zajišťuje odolnost vůči mechanickým poškozením a korozii. Hlava baterie byla vyrobená z keramiky, kvůli čemu je bezporuchová. Zlatá kuchyňská baterie Primagran 7000 byla vybavená pružným výtokem a kvůli temu zaručuje vysoké pohodlí používání. Otáčí se o 360 °, proto nebude mytí velkých hrnců nebo důkladné čistění zákutí dřezu nebude pro Vás problém. Ergonomický držák umožňuje plynulou kontrolu teploty a tlaku vody Možno jej namontovat s přihlédnutím k potřebům praváků a leváků. Kuchyňská baterie Primagran 7000 může být nainstalovaná přímo na pracovní desku nebo na dřez. K sadě je přiložená souprava 40 cm přípojných hadic a důkladný návod, díky čemu nebude vlastní montáž žádný problém. Na všechny baterie se vztahuje 5 let záruky spolehlivosti Aby si měl čas nevyhnutný pro naplánování všech prvků nové kuchyně, nabízíme až 30 dnů pro vrácení zakoupeného výrobku. Tohle je Vaše kuchyně, zajisti si, aby byla hezká a pohodlná! Zvolte kuchyňskou baterii Primagran!

  4.94/5 (32 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7100 Chromova
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7100 Chromova

  Chcete zařídit kuchyň v moderním nebo průmyslovém stylu  a hledáte armaturu, která přiláká pozornost a se dobře komponovat s interiérem? Kuchyňská baterie Primagran 7100 zapůsobí svou  jedineční formou a přitahujícími barvami. Tento model bude dokonalým doplňkem interiéru, kolem kterého nikdo neprojde bez povšimnutí. Stojí za to věnovat mu pozornost kvůli:modernímu designu, který zůstane v módě po mnoho let kombinaci elegantního chromu a klasické černé která se hodí k  většině dřezů Primagran elegantnímu tlačítku, které umožňuje práce ve dvou režimech - sprcha a obyčejný pružné silikonové hubici, doplněné mosazným držákem keramické hlavě s průměrem 35 mmPostarali jsme se o to, aby baterie Primagran 7100 byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Masivní mosazné tělo je odolné vůči korozi a snadno se o něj udržuje. Tento model obsahuje uvnitř keramickou hlavu, která se vyznačuje výjimečnou odolnosti a bezporuchovosti.  Dokonale víme, jak důležitá je ergonomie, aby každodenní práce v kuchyně byla rychlá a intuitivní. Pružnou silikonovou hubici je možné volně otáčet v jakémkoli směru, což výrazně usnadňuje mytí velkých nádobí nebo čištění komor dřezu. Tlačítko umístěné na konci hubice umožňuje přepínat provozní režim mezi běžným proudem a sprchou. Model Primagran 7100 byl doplněn pohodlnou čtvercovou rukojetí pro přesnou regulaci tlaku a teploty vody. Může být ona instalována z boku nebo přední strany, Nepochybnou výhodou baterie Primagran 7100 je její jednoduchý montáž, který můžete provést sami doma. Velkým usnadněním je přidány k sadě návod a potřebné připojovací hadice. Zařizování kuchyně je časově náročný úkol, proto vám nabízíme 30 dní na vrácení zakoupeného vybavení. Kromě toho obdržíte i 5-letou záruku. Objevte výhody vysoce funkční kuchyňské baterie Primagran 7100. 

  4.92/5 (50 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7300 Černá
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7300 Černá

  Vybavení by mělo zdůrazňovat stylistiku kuchyně, avšak občas je těžké najít si vhodnou armaturu, která by se dobře hodila s modernou výzdobou. Černá kuchyňská baterie Primagran 7300 je vynikající volba v kuchyních v industriálním nebo minimalistickém Pozornost si zaslouží zejména její:nebanální forma, která vynikajícím způsobem doplní výzdobu moderního interiéru černá barva, která se hodí ke všem barvám granitových dřezů Primagran pružný silikonový výtok s mosaznou opěrou odolná keramická hlavaBaterie Primagran 7300 vyniká odolností, díky použitým materiálům. Její těleso bylo vyrobené z mosazi, která je zvlášt odolná vůči korozii a mechanickým poškozením. Keramická hlava zajišťuje bezporuchový provoz baterie, za podmínek intenzivního provozu. Během volby kuchyňské armatury by se mělo zabezpečit, aby ulehčovala provádění každodenních povinností. Černá baterie Primagran 7300 je model, který zaručuje vysokou ergonomii práce, díky pružnému výtoku. Možno jej otočit o 360 °, což umožňuje pohodlné mytí velkých nádob nebo vypláchování těžce dostupných míst dřezu. Baterie byl navíce vybavená pohodolným držákem, který je možné nastavit speciálně pro praváky nebo leváky. Umožňuje plynulou a přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Kuchyňská baterie Primagran 7300 se může nainstalovat jak na pracovní desku, tak přímo na dřez. Vlastná motáž nezpůsobí problém, bude lehčí kvůli přiloženému k sadě návodu a soupravě přípojných hadic. A náš výrobek se vztahuje 5 let záruka spolahlivosti. Volba celého vybavení kuchyně je časově náročná, proto Ti nabízíme 30 dnů na vrácení. Podtrhni moderní výzdobu své kuchyně a zvol pohodlí - černou baterii Primagran 7300!

  4.93/5 (41 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7500 Černá
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7500 Černá

  Kuchyň je často centrem domu, takže není divu touha, aby byla ona krásně zařízená a funkční. Černá kuchyňská baterie Primagran  7500 dokonale zapadá do tmavých barev dřezů a dodává místnosti moderní dojem. Tento model se vyznačuje: • moderním designem, který přitahuje pozornost • černou barvou sladěnou se všemi modely dřezů Primagran  • elegantním tlačítkem, které umožňuje změnit režim baterie mezi běžným a sprchovým • elastickou silikonovou hubici s mosaznou podpěrou • hlavou o průměru 35 mm je vyrobena z keramiky Staráme se o nejvyšší kvalitu použitých materiálů, aby naše armatury dokázali zvládnout intenzivní používání. Baterie Primagran  7500 má masivní mosazné tělo, které je odolné vůči korozi a mechanickému poškození a uvnitř se skrývá keramická hlava. Model Primagran  7500 se vyznačuje vysokou ergonomií, díky které je každodenní práce v kuchyni mnohem jednodušší. Elastická hubice ze silikonu usnadňuje mytí velkých nádobí a čištění komor dřezu a tlačítko umístěné na jejím konci umožňuje změnit režim baterie. Díky práci v režimu sprcha bude oplachování nádobí rychleji a pohodlněji. Černá baterie Primagran  7500 má také pohodlnou rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu tlaku a teploty vody. Může být instalován v boční poloze, berouce v úvahu potřeby praváky a leváky. Tento model lze snadno namontovat samostatně a usnadňují to spojovací hadice, které jsou součástí soupravy, jakož i návod. Jsme si vědomi, že všechny prvky perfektní kuchyně by měly shodovat, a proto vám nabízíme 30 dní na vrácení zakoupeného zboží. Na armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka spolehlivosti Objevte nejvyšší komfort ve vaší kuchyni - vyberte si kuchyňskou baterii Primagran  7500!

  4.87/5 (116 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7500 Chromova
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7500 Chromova

  Prvky, které obvykle zůstávají bez povšimnutí, mohou někdy zdůraznit povahu vašeho interiéru. Takový je kuchyňská baterie Primagran 7500, která zaujme svou původní podobou. Zajímavým detailem je elegantní pružina, která obklopuje hubici ve tvaru písmene "U". Stojí za to věnovat mu pozornost kvůli:modernímu designu, vedle kterého nikdo neprojde lhostejně barvě, díky čemuž tento model se hodí k většině dřezů Primagran elegantnímu tlačítku, které umožňuje práce ve dvou režimech - sprcha a obyčejný elastické silikonové hubice, v nylonovém prýmků v pružině, doplněné mosazným DRŽÁK keramické hlavě s průměrem 35mmBaterie Primagran 7500 je armatura navržena pro náročné lidi, kteří chtějí nejvyšší kvalitu. Mosazné tělo zaručuje odolnost proti korozi, mechanickému poškození, změně barvy nebo kolísání teploty a keramická hlava je zárukou spolehlivosti a přesnosti práce. Při každodenní práci si ceníme komfort a pohodlí, a proto jsme se postarali o vysokou ergonomii modelu Primagran 7500. Hubice nejen se otočí o 360 °, ale je také velmi flexibilní, což vám umožní dosáhnout nejnepřístupnější místa dřezu. Na okraji hubice je tlačítko, které umožňuje změnit režim toku. Prostý proud je ideální pro nalévání vody, zatímco sprcha umožňuje rychlé oplachování jídla nebo nádobí. Baterie je také vybavena pohodlnou rukojetí, která umožňuje intuitivní regulaci teploty a tlaku vody. Instalace baterie Primagran 7500 je velmi jednoduchá a velikým usnadněním je přidáno k sadě návod a potřebné připojovací hadice Na naši armatury se vztahuje 5-letá záruka. Kromě toho nabízíme až 30 dní na vrácení zakoupeného produktu abyste mohli klidně promyslet své kuchyňské vybavení. Vychutnejte si dokonalou kombinaci originálního designu, funkčnosti a nejvyšší kvality s kuchyňskou baterii Primagran 7500.

  4.98/5 (58 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 8200 Černá
  <
  >
  2 999,00 Kč 3 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8200 Černá

  Hledáte neobvyklou kuchyňskou baterii, který dokonale ladí s interiérem vaší kuchyně? Model Primagran 8200 bude dobrým doplňkem velké kuchyně, a to zejména moderní. Tyto armatury vynikají především:moderním designem černou barvou, která vyhovuje všem modelům granitových dřezů Primagran dvěma výlevkami: se standardním průtokem vody a sprchovou funkcí vyměnitelný perlátor, který provzdušňuje vodu a současně snižuje její spotřebuKuchyně je místnost, kde trávíte nejvíce času. Baterie Primagran 8200 je vyrobena z nejodolnějších materiálů, které snadno vydrží intenzivní používání. Masivní mosazná konstrukce je odolná proti korozi a mechanickému poškození. Baterie se také velmi snadno udržuje v čistotě. Při výběru armatury se největší pozornost věnuje ergonomii, aby se práce v kuchyni se prováděla rychle a pohodlně. Kuchyňská baterie Primagran 8200 má dvě výlevky, které nabízejí dva různé režimy průtoku vody. Klasický průtok je ideální pro rychlé nalévání vody a mytí nádobí, zatímco průtok se sprchovou funkcí usnadní čištění dřezu a opláchnutí jemného jídla. Velkou výhodou je také praktická rukojeť pro přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Může být nainstalována v boční nebo čelní poloze, podle individuálních preferencí. Model Primagran 8200 je také vybaven vyměnitelným perlátorem, který zabraňuje stříkání vody do stran. Vlastní montáž našich armatur je velmi jednoduchá a návod k instalaci, který obsahuje balení se soupravou připojovacích hadic velmi usnadňují tuto práci. Velmi dobře víme, že zařízení a uspořádání kuchyně jsou časově náročné činnosti, které vyžadují přesné plány. Z tohoto důvodu nabízíme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka. Dokonalá kombinace pohodlí a estetického designu – vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 8200!

  4.85/5 (62 Názorů)
  2 999,00 Kč 3 999,00 Kč
 • Baterie FLEX 5000 Černá
  <
  >
  1 399,00 Kč 2 399,00 Kč
  Baterie Primagran FLEX 5000 Černá

  Kuchyň je tvé království. Není tedy nic zvláštního, že chcete, aby to byla krásně zdobená místnost, ale aby se vyznačovala i vysokou ergonomií. Dobře víme, že výběr perfektní kuchyňské baterie je těžký, a proto nabízíme pouze ty nejlepší řešení. Mezi charakteristické vlastnosti kuchyňské baterie Primagran 5000 FLEX patří především:originální design, který kombinuje klasické chromování s elegantní černou barvou a také se hodí pro všechny modely granitových dřezů Primagran silikonová, ohebná výlevka s poloměrem 360 °, který zaručuje přístup do všech koutů komor umyvadla interiér skrývá mimořádně odolnou keramickou hlaviciVěříme, že díky použití materiálů nejvyšší kvality naše armatury zvládnou i intenzivní provoz. Pevná konstrukce baterie Primagran 5000 FLEX je vyrobeno z mosazi a je odolné vůči korozi a mechanickému poškození. Keramická hlavice zajišťuje spolehlivý provoz. Model Primagran 5000 FLEX byl navržen tak, aby poskytoval nejvyšší míru komfortu. Černá výlevka baterie je vyrobena ze silikonu, což jí poskytuje výraznou ohebnost. Odteď bude oplachování zeleniny, mytí velkých nádobí nebo čištění dřezu zcela bezproblémové. Ergonomie baterie Primagran 5000 FLEX byla zdůrazněna pevnou, širokou rukojetí, která umožňuje hladkou a přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Rukojeť může být namontována v přední nebo boční poloze, podle individuálních preferencí. Vlastní montáž baterie je velmi jednoduchá a sada je dodávána s návodem na instalaci a 40 cm připojovacími hadicemi. Výběr kuchyňského vybavení není snadný úkol – všechny prvky musí být pečlivě promyšlené, takže vám dáme 30 dní na vrácení zakoupeného zboží. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Vyberte si tu nejvyšší kvalitu práce v kuchyni pomocí kuchyňské baterie Primagran5000 FLEX!

  4.94/5 (122 Názorů)
  1 399,00 Kč 2 399,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA RETRO G3000 Černá
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran RETRO 3000 Černá

  Model Primagran RETRO 3000 přitahuje pozornost a překonává současné trendy interiérového designu. Hledáte dokonalý doplněk do kuchyně v anglickém nebo retro stylu? Díky pozoruhodnému vzhledu této baterie je ta vnímána nejen jako součást vybavení kuchyně, ale i jako malé umělecké dílo. Mezi mnohé výhody kuchyňské baterie Primagran RETRO 3000 patří:charakteristický design, který lze snadno přizpůsobit stylizovaným interiérem černá barva, která dobře ladí se všemi barvami granitových dřezů Primagran perlátor, který zabraňuje stříkání vody na strany a zvyšuje úsporu vody keramická hlavice o průměru 35 mmKonstrukce je vyrobena z mosazi, je odolná vůči korozi a mechanickému poškození a péče o ni je jednoduchá. Hlavice skrytá uvnitř je vyrobena z keramiky, která je materiálem s vysokou trvanlivostí. Baterie pracuje v ekologické třídě průtoku A, což výrazně snižuje spotřebu vody. Díky perlátoru je proud vody je intenzivní a voda nestříká kolem. Vysokou funkčnost baterie Primagran RETRO 3000 zdůrazňuje pohodlná rukojeť, která umožňuje přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Rukojeť může být namontována i v boční poloze, berouce v úvahu potřeby praváky nebo leváky. Černé vodovodní baterie se nejčastěji kombinují s tmavými dřezy, aby se vytvořila dobrý kombinace barev. Doporučujeme také nenápadné řešení kombinací baterie Primagran RETRO 3000 s modely s kontrastními jasnými barvami. Vlastní montáž baterie je velmi jednoduchá – součástí balení jsou 40 cm dlouhé připojovací hadice a pokyny k montáži. Abyste si mohli klidně zařídit kuchyni, nabízíme vám až 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na baterii se navíc vztahuje 5-letá záruka. Vyjádřete svůj styl a doplňte interiér kuchyně neobvyklou retro baterií!

  4.87/5 (252 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč

Kuchyňské baterie - granitové a ocelové

Ke granitovým dřezům Primagran doporučujeme kuchyňské baterie te nejvyšší kvality, které spolu dokonale zapadají z hlediska designu a funkčnosti. V našem obchodě najdete klasické ocelové baterie se zajímavým, moderním designem a také elegantní a odolné granitové baterie, které si můžete vybrat podle barvy dřezu. Nabízíme kuchyňské baterie s různými tvary ramínek, stejně jako praktické modely s odnímatelnou sprškou. V případě pochybností pokud jde o výběr se obraťte na naše poradce!