Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Baterie umyvadlové nízké 

Baterie umyvadlové nízké

Nízká umyvadlová baterie - ergonomie a dobrý design

Nízká umyvadlová baterie je volbou, která je již mnoho let velmi oblíbená. Koupelnové baterie tohoto typu budou dobře fungovat s většinou umyvadlových modelů, včetně umyvadel na desku. V naší nabídce najdete jak klasické baterie v chromové barvě, tak i modely moderních tvarů a forem.

Nízká umyvadlová baterie

Nízké umyvadlové baterie se montují na umyvadlo. Jsou kompatibilní s umyvadlem, které má předem připravený montážní otvor. Instalace je jednoduchá a nevyžaduje účast instalatéra, dodatečné náklady nebo speciální nářadí. Nejoblíbenější modely nízkých umyvadlových baterií mají jednu páku. Zajišťují snadné ovládání a pohodlí při každodenním používání. Snadno si nastavíte vhodnou intenzitu proudu a upravíte teplotu. Díky tomu snížíte spotřebu vody ve vaší domácnosti. Modely nízkých umyvadlových baterií jsou vhodné pro desková umyvadla jednoduchých, geometrických tvarů - obdélníkových nebo čtvercových. V naší nabídce jsou také modely štíhlých oblých tvarů, určené pro oválná umyvadla. Baterie Primagran jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů - keramiky a mosazi. Jsou odolné proti poškrábání, nárazům a obtížně odstranitelým nečistotám.

Baterie umyvadlová nízká černá

Černé umyvadlové baterie jsou stále populárnější. Nízké modely z materiálu odolného proti poškrábání slouží v koupelně roky. Černá baterie dokonale ladí s bílou barvou umyvadla a vytváří módní kontrastní efekt. Ladí s interiéry v různých stylech. Vše závisí na modelu, který si vyberete. V našem obchodě najdete černé vodovodní baterie jednoduchých klasických tvarů, ale také slim modely s jemnými zaoblenými liniemi. Nabízíme také černé sifony a umyvadlové zátky. Vytvořte ve své koupelně designovou zónu!

Filtrovat

Barva
Výška od základny po perlátor