Vyfrézovaný otvory v dřezu

Od kuchyňských dřezů očakávame čím dál více. Oni musí být ideálni - estetický, praktický, funkční. Tí vlastnosti není lehký spojit. Povedlo se to však pri dřezech s podfrézovanými otvormi. Čím jsou dřezy s podfrézovanými otvormi? A do jakých kuchýň pasují?

Čím jsou dřezy s vyfrézovanými otvormi?

Dřezy s vyfrézovanými otvormi, jsou dřezmi třídy Premium. Označují jse netypickou estetičností a ideálním dopasovaním do potřeb klienta. Od obyčajnýho dřezu jse liší tím, že ho obdržíte bez vyřezaných otvorů na batérii, sifon nebo dávkovač. Otvory je potřeba vykonat samostatně podle přiložené instrukce. V dřezoch s vydfrézovanými otvormi je možné vykonat 2-4 otvory, podle modelu dřezu.

Proč je dřez s vyfrézovanými otvormi atraktivní?

Na první pohled jse zdá, že dřez s vyfrézovanými otvormi je “horší” od obyčejných dřezů. Konec konců musíte si sami urobit otvory vrtákem nebo vykružovákem. V skutečnosti trochu více práce při montážu způsobí, že máte na dřeze jen tolik otvorů, kolik doopravdy potřebujete. Dřezom s vyfrézovanými otvormi získavate velikou flexibilitu v plánovaní kuchyni. V skutečnosti to znamená, že sami jsi můžete rozhodnout, na kterou stranu má být namontovaný odkapkávač, nebo kde bude namontovaná batérie a dodatečný příslušenství jako je uzáveř sifonu nebo dávkovač na tekutý mýdlo. Tohle příslušenství se již nebude muset nachádzet oproti baterii. V případu klasickýho dřezu jsou otvory již vykonaný v takovým počtu, jaký předvída producent. Většina modelů má dva otvory - jeden pro baterii a druhý pro uzávěr sifonu nebo dávkovač. V případě, ať akýkoľvek otvor nebude využit, je potrebné ho zakrýt zátkou, mimo to, že je estetická, ale nadál je viditelná a narúša design.

 

Pařížské žulové umyvadlo bez předkusu

Tradičné řešení zátka

Pařížský žulový dřez s predrilem

Řešení s vyfrézovanými otvormi - bez zátky

Dřez s vyfrézovanými otvormi je ideálnim rozvázaním pro ty, který milují design. Tenhle dřez Vám nabízá různy varianty přispůsobené do Vašich potřeb. Díky němu jse nemusíte obávat, že design dřezu budou rušiť stříbrné zátky nebo jiné elementy v jiný barvě jako dřez.

Použite instrukci PDF a instruktážní video, aby jste sa dověděli, jak bezpěčně vykonat otvory.

Všechny otvory, které je možné vykonat na danom modeli jsou zaznačený na technických nákresech

 

Doporučujeme použití profesionálnyho náředí a ochranný oděv při vytváraní otvorov.