Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Šedé dřezy 

Šedé dřezy

Někteří mají rádi světlé a útulné interiéry, zatímco jiné jsou za jednoduché a moderní řešení. Nezáleží na tom, v kuchyni se musíme především cítit pohodlně. Díky velkému výběru, je nyní zařízení kuchyně mnoho jednodušší. Dřezy Primagran© jsou jedinečným prvkem zařízení, které přitahuje pozornost a překvapuje svou funkčností. Každý z těchto modelů vyhovuje moderním i tradičnějším interiérem.

V dekoraci kuchyně si industriální styl, který se vyznačuje syrovým charakterem získává stále větší oblibu. Šedý kuchyňský dřez dokonale doplňuje takový interiér a pěkně harmonizuje s barvami dekorací. Za zmínku také stojí skandinávský styl, který se vyznačuje používáním různých odstínů šedé. K šedému dřezu si můžete vybrat armaturu v stejné barvě nebo zvolit originální kontrastní kombinaci.

Mezi šedými dřezy lze rozlišit jednokomorové modely jako Riga, Oslo a Ženeva. Vzhledem ke své malé velikosti se doporučují do malých kuchyní. Modely Ibiza nebo Milán mají systém odkapávání, na kterém se dají sušit nádobí. Náš sortiment zahrnuje také 1,5-komorové modely, např. Paříž, Valencia, Sevilla. Majitelů větších kuchyní jistě zaujme 2-komorový dřez Bergen. Modely Monaco jsou zase příklady rohových dřezů.

Šedý dřez je navzdory své barvě odolné proti vyblednutí a nevzhledným skvrnám. Na jeho výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality – žulové kamenivo a pryskyřice, proto nejsou ohroženy mechanickým poškozením nebo náhlými změnami teploty. Každý z našich dřezů může být obohacen o antibakteriální složení, které zabraňuje rozvoji škodlivých mikroorganismů a neutralizuje nepříjemné zápachy. Doporučuje se zvolit i dávkovače mýdla nebo prostředku na mytí nádobí, z nichž většina je schovaná pod povrchem dřezu.