Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Černé dřezy 

Černé dřezy

Každý, kdo zařizoval kuchyni, ví, kolik času a energie třeba na dokonalé přizpůsobení všech jejích prvků a vybavení. Přikládáme velký význam uspořádání kuchyně, protože je to specifická část domu, kde se odehrává většina každodenního života. Dřezy Primagran© jsou mimořádně oblíbené zejména kvůli jejich univerzálnosti a estetickému designu. Černá je vždy bezpečná volba, která se hodí prakticky do každého interiéru.

Černé dřezy ladí dokonale s kuchyní v drsném industriálním stylu, ve kterém jsou tmavé barvy propojeny s materiály, jako je dřevo, syrové cihly nebo architektonický beton. Černý dřez bude také skvělý v glamour interiéru, kde převládají černé a bílé barvy. Chcete-li vytvořit ucelenou kombinaci barev, stačí vybrat černé kuchyňskou baterii. Doporučujeme Vám také neobvyklé řešení, které je kombinací černého dřezu s kontrastní kuchyňskou baterií, například v chromové nebo bílé barvě.

Ti, kteří mají malé kuchyně nejčastěji věnují pozornost 1-komorovým dřezem, jako jsou Riga, Oslo nebo Ženeva, protože zabírají málo místa. Modely Valencie nebo Praha mají jednu komoru a odtok, který umožňuje pohodlné vysoušení velkých nádobí. Pro větší kuchyně doporučujeme 1,5-komorové a 2-komorové dřezy, mezi které patří modely Madrid, Sevilla a Bergen. Dřezy Monaco jsou rohové modely. Toto neobvyklé řešení vám také umožňuje šetřit místo.

Kuchyňské dřezy Primagran© jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže se nemusíte obávat změny barvy nebo nevzhledných skvrn. Jsou také odolné proti poškrábání a mechanickému poškození. K černému dřezu můžete přidat dávkovač na tekuté mýdlo, který je dodáván v šesti barvách. Jedná se o mimořádně užitečný doplněk, který umožňuje omezit počet věcí stojících na pracovní desce.