Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Umyvadla keramická 

Umyvadla keramická

Keramická umyvadla – klasika v celé své kráse

Keramika je jedním z nejoblíbenějších materiálů používaných při výrobě umyvadel. Vyznačuje se trvanlivostí, pevností a odolností proti poškrábání a poškození. Keramická umyvadla si zachovávají lesk a nový vzhled po mnoho let. Univerzální tvary, štíhlé stěny a sněhově bílá barva předurčují keramická umyvadla do každé koupelny.

Žijete sami? Nebo možná sdílíte koupelnu se svou rodinou? V naší nabídce najdete modely šité na míru potřebám malých i velkých koupelen. Keramická umyvadla poskytují komfort a funkčnost při každodenním používání. Univerzální tvary a sněhově bílá barva umožňují vytvořit estetický celek v moderním i klasickém interiéru.

Vysoce kvalitní keramika znamená, že umyvadla Primagran si zachovávají pevnost a zároveň lehkost tvaru. Nadčasová jednoduchost v celé své kráse.

Keramická umyvadla na míru vašim potřebám

Keramická umyvadla se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání a mechanickému poškození. Keramika je materiál, který odolá kontaktu s padajícími předměty i různým druhům znečištění – dokonce i vodnímu kameni nebo rzi.

Pokud chcete mít v koupelně pořádek, vyberte si keramické umyvadlo. Povrch zůstává lesklý a elegantní i přes každodenní používání celou rodinou. Povrch můžete čistit bez obav ze ztráty barvy nebo poškrábání.

Bílá keramická umyvadla se budou dobře vyjímat v každé koupelně. Harmonizují s moderním i klasickým interiérem. Umyvadla Primagran spojují stylový design s elegantní formou, díky čemuž se ideálně hodí k různým typům nábytku a vybavení koupelen.

Filtrovat

Barva