Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Baterie s pružným ramenem 

Baterie s pružným ramenem

Kuchyňské baterie s pružným ramenem Primagran jsou zajímavé, odolné, pohodlné a praktické. Díky širokému výběru kuchyňských baterií tohoto typu najdete model ke granitovým dřezům, ale také ke dřezům z jiných materiálů. Primagran nabízí kuchyňské baterie s pružným ramenem v různých barvách, od klasických jako je bílá nebo černá, až po odvážnější barvy jako je výrazná oranžová, zelená nebo červená barva. Díky tomu můžete baterií s pružným ramenem zabudovat do venkovského, klasického, moderního, retro nebo amerického stylu kuchyně. Množství barevných konfigurací kuchyňských baterií s pružným ramenem poskytuje nesčetné možnosti aranžování. Elegantní a jednoduchý design kuchyňských baterií s pružným ramenem umožňuje jejich použití v malých i velkých kuchyních.

Armatura s ohnutým ramenem Primagran je spolehlivým a kvalitním kuchyňským zařízením. Potvrzuje to silné mosazné tělo a keramická hlavice. Díky ním kuchyňské baterie Primagran budou sloužit dlouhá léta. Jsou odolné vůči znečištění, vysokým teplotám, poškození, nárazům, korozi a působení chemických a čistících prostředků. Jejich výhodou je, že je velmi snadné je udržet čisté a jednoduché ošetření jim zaručuje perfektní vzhled po velmi dlouhou dobu. Vysoká kvalita kuchyňských baterií je potvrzena udělenými testy a certifikáty i dvouletou zárukou.

Kuchyňská baterie s pružným ramenem Primagran zaručuje vysoký komfort práce. To je možné díky tomu, že armatura namísto klasického ramene má pružné rameno a je vybavena širokou hlavicí. Díky kombinaci flexibilního ramene s rotací kuchyňská baterie z nabídky Primagran umožňuje nejen jednoduché opláchnutí nádobí, potravin, mytí dřezu, ale i pohodlné naplnění hrnců vodou. Kuchyňská baterie s flexibilním ramenem bude ideálním výrobkem pro každou kuchyni.

Nabídka Primagran zahrnuje několik druhů baterií tohoto typu. Jednotlivé modely se navzájem odlišují tvarem, barvou, výškou a dosahem kohoutku (výtoku). Široký výběr umožňuje dokonale přizpůsobit kuchyňskou baterii velikosti kuchyňského dřezu. Nabízené modely se dají přizpůsobit ke dřezům s jednou nebo dvěma komorami nebo je můžete použit i pro kompromisní řešení, tj. jeden a půl komorový dřez. Naše kuchyňské baterie jsou připraveny na  montáž svépomoci v otvorech kuchyňského dřezu nebo na povrchu pracovní desky. Jejich instalace je rychlá a jednoduchá. Pokud nevíte, jakou baterii s pružným ramenem si vybrat nebo máte pochybnosti o tom, zda se bude hodit k vybranému dřezu, kontaktujte nás - pomůžeme vám najít ergonomické řešení pro vaši kuchyni!

Filtrovat

Barva