Kupte si nyní dřez se systémem Level a vyberte svůj dárek.

Zobrazit

Dřez pod desku 

Dřez pod desku

Závěsné dřezy

Více o nástěnných kuchyňských dřezích

Závěsné dřezy byly v nedávné době nejmodernějším řešením v aranžácii strefa mytí. Od modelů klasických montovaných na kuchyňskou desku se liší tím, že jsou montovány odspodu kuchyňské desky. Dovolí Vám zachovat pohodlnost při práci a zároveň estetickou strefu mytí. Ideálně doplňují elegantní kuchyně v moderním stylu. Závěsný dřez se bude krásně prezentovat ve vnitřku zařízeném v anglickém stylu "shabby chic", rustikálním nebo provenskálskym.

Závěsné dřezy se vyznačují minimalistický designem, které mají okraje nevyčnívající poza okraj kuchyňské linky. Díky tomu, dřez prakticky není viditelný a kuchyňská deska plní zároveň také funkci odkapávače. Aby jse dřez barevně nelišil od kuchynské desky, je důležité vybrat si ho v barvě kuchyňské linky. V Primagran jsou závěsné dřezy dostupné v pěti barevných variantách: bílém, béžovém, šedém, grafitovém a černém. V podobné barvě jsou také baterie, které pasují k dřezem. Způsobuje to, že spolu tvoří harmonickou sestavu, mimo toho, že dřez je právě neviditelný, plní ideálně svou funkci. Díky svému tvaru Vám dřez zaručuje úsporu místa na pracovní ploše a také snadněji úklid. Praktické využití mycí Strefa můžete zvýšit za pomocí příslušenství, jako jsou například: mlýnek na odpady nebo dávkovač na tekuté mýdlo.

Závěsné dřezy Primagran se odlišují designem na nejvyšší úrovni ale také vysokou kvalitou provedení. Závěsné dřezy tvoříme z nejlepších surovin, do kterých patří granitové krušivo a poliestrová pryskyřice. Směs těchto dvou složek zaručuje, že jsou odolné na změny teplot, zabarvení a poškrábání.

V Primagran závěsné dřezy je možné koupit v antibakteriální verzi, která zabraňuje rozvoji bakterií, mikroorganismů a nepříjemných vůní.

Vysokou kvalitu dřezů značky Primagran stvrzuje i 35-letá záruka.