Primagran

Kuchyňská baterie Primagran® 9500 Inox/Černá

Akustická skupina: II
-1 000,00 Kč
Kuchyňská baterie Primagran® 9500 Inox/Černá

4.86 / 5 (22 názorů)
-1 000,00 Kč

2 699,00 Kč 3 699,00 Kč

 • Ano
 • Ne
Dodatečné otvory X
Dodatečné otvory Open
X Open
  • Vytahovací hadice
  • Kompaktní rozměry
  • Ladí s každou barvou dřezu Primagran
  • Moderní design
Více informací

Kuchyňská baterie Primagran® 9500 je praktický pomocník do kuchyně. Má výšku 40 cm, a tak usnadní mytí větších talířů a pánví, otočná baterie o 360 stupňů zaručí pohodlné používání baterie. Hodí se do kuchyně v industriálním stylu, ale rovněž do klasických interiérů. Přednosti tohoto modelu:

 • moderní design díky elegantnímu spojení oceli a granitu
 • vytahovací hadice – umožní pohodlné oplachování dřezu a mytí nádobí větších rozměrů
 • EKO perlátor, který slouží k úspoře spotřeby vody až o několik procent, tím dojde ke snížení účtů za vodu a stočné, přispívá k ochraně životního prostředí,
 • keramická hlava, která zajistí dlouhou životnost a spolehlivost baterie,
 • jeden úchyt pro snadné a rychlé přizpůsobení průtoku vody a její teploty.

Pozornost si zaslouží rovněž design kuchyňské baterie Primagran® 9500. Je velmi moderní a elegantní. Decentní baterie spojuje ocelové a granitové prvky. Díky tomu baterie ladí s každým modelem dřezu Primagran bez ohledu na barvu. Díky ocelovým prvkům ji lze spojovat s klasickým dřezem bílé barvy, a taktéž s moderním černým dřezem. Klasická ocel skvěle ladí s béžovou, grafitovou nebo šedou barvou. Kuchyňská baterie Primagran® 9500 bude perfektně vypadat ve spojení s dalším vybavením, např. dávkovačem přípravku na mytí nádobí.  

Kuchyňská baterie Primagran® 9500 představuje praktickou a ekologickou volbu do každé kuchyně. Je příznivá k životnímu prostředí díky EKO perlátoru a ovládání pákou. Tato řešení umožní přizpůsobit teplotu a průtok vody, a tím spořit. Ekologické řešení, mající vliv na zdraví členů domácnosti, představuje použitá ocel. Jedná se o materiál, který neobsahuje ani stopové množství olova, které patří mezi nebezpečné těžké kovy. Ocelové prvky mají vliv i na spolehlivost a životnost kuchyňské baterie. Je bez pórů a nerovností, což přispívá ke snadnému čištění, neulpívají na ní bakterie a nečistoty.      

Samostatná montáž kuchyňské baterie Primagran® 9500 je snadná, nápomocný je připojený návod. Sada obsahuje nezbytné připojovací hadičky. Vytvoření kuchyně snů bývá časově náročné, proto poskytujeme až 30 dnů na vrácení zboží. Na baterii je poskytována 5-letá záruka.

Použijte moderní řešení v domácnosti a vyberte kuchyňskou baterii Primagran® 9500!

Specifikace dřezu
Dosah baterie (výtoku):20.7 cm
Výška od základny po perlátor:22.1 cm
Výška baterie:40.6 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konstrukce je vyrobená z mosazi
Propojovací hadice (GRATIS):3/8"
Otočný výtok:Takže
Výsuvná hubice:Takže
Akustická skupina:II
Třída proudění:A
Technický obrázek
 • 9500-czarny

Oferty specjalne

Kvality

záruka 35 let

Platby

Vrácení zboží

Hodnocení