Primagran
Primagran

Koše na tříděný odpad 

 • Vysouvací koš na tříděný odpad na odpad 3 koše 34 l Elletipi
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Vysouvací koš na tříděný odpad na odpad 3 koše 34 l Elletipi

  Třídič odpadu šitý na míru domácí kuchyni Všechno do směsného, protože pod pracovní deskou není dostatek místa pro několik košů? Seznam se se sadou třídičů Ecofil, díky níž papír, plast a sklo skončí v samostatných nádobách a neztratíte veškerý volný prostor pod dřezem.1 koš o obsahu 18 l a 2 koše o obsahu 8 l každý rozměry: 30x45x36 cm pro kuchyňské skříňky s otevírací přední částí minimální vnitřní šířka skříňky: 40 cmEko volba pro Tvůj prospěch 3 pohodlné nádoby z odolného plastu, jsou odolné proti mechanickému poškození, jako jsou škrábance nebo deformace. Účinek? Po několika letech budou stále vypadat, jako by byly koupeny právě včera. Otěruvzdorný chromovaný ocelový rám zaručuje hladké vysunutí třídiče - bez zablokování a škrábanců. Je také šetrný k životnímu prostředí, protože nemusí skončit v koši, ale může být recyklován. Čisté koše bez námahy Nádoby jsou vyrobeny z nepřilnavého plastu, což usnadňuje jejich udržování v čistotě. Zbytky jídla nebo úlomky obalů se nelepí na víko a Ty nebudeš ztrácet čas jeho čištěním. Díky vzduchotěsným klapkám se také vyhneš nepříjemným pachům v kuchyni a když jsou koše plné, můžeš je pohodlně odstranit z kolejnice pomocí praktických úchytů. Design pro každý interiér Díky maximálně univerzálnímu tvaru a barvám třídiče vypadá dobře v bílé, černé i modré kuchyni. Nemusíš si vybírat řešení, které je praktické nebo stylové. S Ecofilem získáš 2v1. Pohodlí potřebné v kuchyni Pohyblivá kolejnice umožňuje jedním pohybem vysunout nádoby ze skřínky a pohodlně do nich vyhodit odpad. Ocení ji jak lidé, kteří mají hluboko zabudované kuchyně, tak všichni příznivci užitečných řešení. Třídič odpadu nezabírá mnoho místa díky jednoduchému kovovému rámu a absenci vnějšího krytu. Díky tomu získáš volné místo, kterého v kuchyni nikdy nebude dost. Jednoduchou montáž třídiče zvládne každý. Stačí 4 šrouby a jasný návod připojený k výrobku a třídič je za několik minut umístěný ve skříňce.

  Rozměry

  450 x 300 x 360 mm Skříňka od 40 cm

  4.86/5 (22 Komentáře)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Vysouvací koš na tříděný odpad na odpad 2 koše 36 l Elletipi
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Vysouvací koš na tříděný odpad na odpad 2 koše 36 l Elletipi

  Třídič odpadu šitý na míru domácí kuchyni Všechno do směsného, protože pod pracovní deskou není dostatek místa pro několik košů? Seznam se se sadou třídičů Ecofil, díky níž papír, plast a sklo skončí v samostatných nádobách a neztratíte veškerý volný prostor pod dřezem.2 koše o obsahu 18 l každý rozměry: 30x45x36 cm pro kuchyňské skříňky s otevírací přední částí minimální vnitřní šířka skříňky: 40 cmEko volba pro Tvůj prospěch 2 pohodlné nádoby z odolného plastu, jsou odolné proti mechanickému poškození, jako jsou škrábance nebo deformace. Účinek? Po několika letech budou stále vypadat, jako by byly koupeny právě včera. Otěruvzdorný chromovaný ocelový rám zaručuje hladké vysunutí třídiče - bez zablokování a škrábanců. Je také šetrný k životnímu prostředí, protože nemusí skončit v koši, ale může být recyklován. Čisté koše bez námahy Nádoby jsou vyrobeny z nepřilnavého plastu, což usnadňuje jejich udržování v čistotě. Zbytky jídla nebo úlomky obalů se nelepí na víko a Ty nebudeš ztrácet čas jeho čištěním. Díky vzduchotěsným klapkám se také vyhneš nepříjemným pachům v kuchyni a když jsou koše plné, můžeš je pohodlně odstranit z kolejnice pomocí praktických úchytů. Design pro každý interiér Díky maximálně univerzálnímu tvaru a barvám třídiče vypadá dobře v bílé, černé i modré kuchyni. Nemusíš si vybírat řešení, které je praktické nebo stylové. S Ecofilem získáš 2v1. Pohodlí potřebné v kuchyni Pohyblivá kolejnice umožňuje jedním pohybem vysunout nádoby ze skřínky a pohodlně do nich vyhodit odpad. Ocení ji jak lidé, kteří mají hluboko zabudované kuchyně, tak všichni příznivci užitečných řešení. Třídič odpadu nezabírá mnoho místa díky jednoduchému kovovému rámu a absenci vnějšího krytu. Díky tomu získáš volné místo, kterého v kuchyni nikdy nebude dost. Jednoduchou montáž třídiče zvládne každý. Stačí 4 šrouby a jasný návod připojený k výrobku a třídič je za několik minut umístěný ve skříňce.

  Rozměry

  450 x 300 x 360 mm Skříňka od 40 cm

  4.94/5 (32 Komentáře)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Vysouvací koš na tříděný odpad na odpad 4 koše 32 l Elletipi
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Vysouvací koš na tříděný odpad na odpad 4 koše 32 l Elletipi

  Třídič odpadu šitý na míru domácí kuchyni Všechno do směsného, protože pod pracovní deskou není dostatek místa pro několik košů? Seznam se se sadou třídičů Ecofil, díky níž papír, plast a sklo skončí v samostatných nádobách a neztratíte veškerý volný prostor pod dřezem.4 koše o obsahu 8 l každý rozměry: 30x45x36 cm pro kuchyňské skříňky s otevírací přední částí minimální vnitřní šířka skříňky: 40 cmEko volba pro Tvůj prospěch 4 pohodlné nádoby z odolného plastu, jsou odolné proti mechanickému poškození, jako jsou škrábance nebo deformace. Účinek? Po několika letech budou stále vypadat, jako by byly koupeny právě včera. Otěruvzdorný chromovaný ocelový rám zaručuje hladké vysunutí třídiče - bez zablokování a škrábanců. Je také šetrný k životnímu prostředí, protože nemusí skončit v koši, ale může být recyklován. Čisté koše bez námahy Nádoby jsou vyrobeny z nepřilnavého plastu, což usnadňuje jejich udržování v čistotě. Zbytky jídla nebo úlomky obalů se nelepí na víko a Ty nebudeš ztrácet čas jeho čištěním. Díky vzduchotěsným klapkám se také vyhneš nepříjemným pachům v kuchyni a když jsou koše plné, můžeš je pohodlně odstranit z kolejnice pomocí praktických úchytů. Design pro každý interiér Díky maximálně univerzálnímu tvaru a barvám třídiče vypadá dobře v bílé, černé i modré kuchyni. Nemusíš si vybírat řešení, které je praktické nebo stylové. S Ecofilem získáš 2v1. Pohodlí potřebné v kuchyni Pohyblivá kolejnice umožňuje jedním pohybem vysunout nádoby ze skřínky a pohodlně do nich vyhodit odpad. Ocení ji jak lidé, kteří mají hluboko zabudované kuchyně, tak všichni příznivci užitečných řešení. Třídič odpadu nezabírá mnoho místa díky jednoduchému kovovému rámu a absenci vnějšího krytu. Díky tomu získáš volné místo, kterého v kuchyni nikdy nebude dost. Jednoduchou montáž třídiče zvládne každý. Stačí 4 šrouby a jasný návod připojený k výrobku a třídič je za několik minut umístěný ve skříňce.

  Rozměry

  450 x 300 x 360 mm Skříňka od 40 cm

  4.96/5 (25 Komentáře)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč

Koše na tříděný odpad

Odpadkové koše jsou nedílnou součástí každého bytu. Je těžké si představit jakoukoliv kuchyni bez přítomnosti tohoto produktu, který je centrem péče o pořádek a součástí funkčního interiéru. Na trhu existuje mnoho různých druhů odpadkových košů, a proto v naší nabídce představujeme pečlivě vybrané a najfunkčnejšie koše z vysoce kvalitních materiálů, které usnadňují každodenní používání kuchyně a pomáhají udržet pořádek.

V této kategorii si můžete vybrat odpadkový koš, který vytvoří dokonalou sestavu s jedním z našich dřezů nebo jiným dostupným příslušenstvím. Mezi dostupnými nádobami na odpad najdete výrobky, které se hodí nejen do kuchyňské linky, ale i do kanceláře či jiných interiérů.

Nabízíme Vám praktické výsuvné koše na tříděný odpad, díky ním ušetříte místo pod kuchyňskou deskou a do několika různých košů v jedné sestavě prostě roztřídíte odpad.