Baterie s pružným ramenem 

 • Baterie 7000 Černá
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7000 Černá

  Chcete zařídit novou kuchyň a hledáte baterii která vyniká svým originálním vzhledem a zároveň se bude dobře komponovat s interiérem? Černá kuchyňská baterie Primagran 7000 je zajímavou alternativou k chromovým modelům a dokonale se bude komponovat s každou barvou dřezu Primagran. Mezi četné výhody tohoto modelu by měla být věnována zvláštní pozornost:modernímu designu, který doplňuje výzdobu kuchyně elegantnímu tlačítku, které umožňuje práce ve dvou režimech: sprcha a obyčejný pružné silikonové hubice s úhlem otočení 360 °, doplněné mosazným držákem odolné keramické hlavě, která zaručuje bezproblémový provoz po mnoho letMasivní mosazné tělo spolu s umístěnou uvnitř hlavou jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, díky čemuž baterie Primagran 7000 vyznačuje se výjimečnou odolnosti. Baterie je je odolná vůči korozi a snadno se o ní udržuje. Uvědomujeme si jak důležitá je ergonomie práce v kuchyně, a proto jsme se postarali, aby model Primagran 7000 v tomto ohledu splňoval všechna očekávání. Pohodlnou rukojeť, která umožňuje přesnou regulaci proudu vody a teploty, je možné namontovat pro praváky i leváky. Elastický výtok se dá snadno otočit jakýmkoli směrem, což vám dává možnost snadno umýt velké hrnce nebo oplachovat těžko přístupné části dřezu. Baterii Primagran 7000 lze namontovat na pracovní desku nebo v žulovém dřezu Díky přiloženému návodu, montážní soupravě a připojovacím hadicím je samostatný montáž jednoduchý. Výběr kuchyňského vybavení není snadný úkol - všechny prvky musí být pečlivě promyšlené, proto vám nabízíme 30 dní na vrácení. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Objevte funkční a moderní kuchyni s baterií Primagran 7000!

  4.73/5 (116 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7100 Chromova
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7100 Chromova

  Chcete zařídit kuchyň v moderním nebo průmyslovém stylu  a hledáte armaturu, která přiláká pozornost a se dobře komponovat s interiérem? Kuchyňská baterie Primagran 7100 zapůsobí svou  jedineční formou a přitahujícími barvami. Tento model bude dokonalým doplňkem interiéru, kolem kterého nikdo neprojde bez povšimnutí. Stojí za to věnovat mu pozornost kvůli:modernímu designu, který zůstane v módě po mnoho let kombinaci elegantního chromu a klasické černé která se hodí k  většině dřezů Primagran elegantnímu tlačítku, které umožňuje práce ve dvou režimech - sprcha a obyčejný pružné silikonové hubici, doplněné mosazným držákem keramické hlavě s průměrem 35 mmPostarali jsme se o to, aby baterie Primagran 7100 byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Masivní mosazné tělo je odolné vůči korozi a snadno se o něj udržuje. Tento model obsahuje uvnitř keramickou hlavu, která se vyznačuje výjimečnou odolnosti a bezporuchovosti.  Dokonale víme, jak důležitá je ergonomie, aby každodenní práce v kuchyně byla rychlá a intuitivní. Pružnou silikonovou hubici je možné volně otáčet v jakémkoli směru, což výrazně usnadňuje mytí velkých nádobí nebo čištění komor dřezu. Tlačítko umístěné na konci hubice umožňuje přepínat provozní režim mezi běžným proudem a sprchou. Model Primagran 7100 byl doplněn pohodlnou čtvercovou rukojetí pro přesnou regulaci tlaku a teploty vody. Může být ona instalována z boku nebo přední strany, Nepochybnou výhodou baterie Primagran 7100 je její jednoduchý montáž, který můžete provést sami doma. Velkým usnadněním je přidány k sadě návod a potřebné připojovací hadice. Zařizování kuchyně je časově náročný úkol, proto vám nabízíme 30 dní na vrácení zakoupeného vybavení. Kromě toho obdržíte i 5-letou záruku. Objevte výhody vysoce funkční kuchyňské baterie Primagran 7100. 

  4.57/5 (28 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie FLEX 5000 Černá
  <
  >
  1 399,00 Kč 2 399,00 Kč
  Baterie Primagran FLEX 5000 Černá

  Kuchyň je tvé království. Není tedy nic zvláštního, že chcete, aby to byla krásně zdobená místnost, ale aby se vyznačovala i vysokou ergonomií. Dobře víme, že výběr perfektní kuchyňské baterie je těžký, a proto nabízíme pouze ty nejlepší řešení. Mezi charakteristické vlastnosti kuchyňské baterie Primagran 5000 FLEX patří především:originální design, který kombinuje klasické chromování s elegantní černou barvou a také se hodí pro všechny modely granitových dřezů Primagran silikonová, ohebná výlevka s poloměrem 360 °, který zaručuje přístup do všech koutů komor umyvadla interiér skrývá mimořádně odolnou keramickou hlaviciVěříme, že díky použití materiálů nejvyšší kvality naše armatury zvládnou i intenzivní provoz. Pevná konstrukce baterie Primagran 5000 FLEX je vyrobeno z mosazi a je odolné vůči korozi a mechanickému poškození. Keramická hlavice zajišťuje spolehlivý provoz. Model Primagran 5000 FLEX byl navržen tak, aby poskytoval nejvyšší míru komfortu. Černá výlevka baterie je vyrobena ze silikonu, což jí poskytuje výraznou ohebnost. Odteď bude oplachování zeleniny, mytí velkých nádobí nebo čištění dřezu zcela bezproblémové. Ergonomie baterie Primagran 5000 FLEX byla zdůrazněna pevnou, širokou rukojetí, která umožňuje hladkou a přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Rukojeť může být namontována v přední nebo boční poloze, podle individuálních preferencí. Vlastní montáž baterie je velmi jednoduchá a sada je dodávána s návodem na instalaci a 40 cm připojovacími hadicemi. Výběr kuchyňského vybavení není snadný úkol – všechny prvky musí být pečlivě promyšlené, takže vám dáme 30 dní na vrácení zakoupeného zboží. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Vyberte si tu nejvyšší kvalitu práce v kuchyni pomocí kuchyňské baterie Primagran5000 FLEX!

  4.75/5 (91 Názorů)
  1 399,00 Kč 2 399,00 Kč
 • Baterie 7500 Černá
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7500 Černá

  Kuchyň je často centrem domu, takže není divu touha, aby byla ona krásně zařízená a funkční. Černá kuchyňská baterie Primagran  7500 dokonale zapadá do tmavých barev dřezů a dodává místnosti moderní dojem. Tento model se vyznačuje: • moderním designem, který přitahuje pozornost • černou barvou sladěnou se všemi modely dřezů Primagran  • elegantním tlačítkem, které umožňuje změnit režim baterie mezi běžným a sprchovým • elastickou silikonovou hubici s mosaznou podpěrou • hlavou o průměru 35 mm je vyrobena z keramiky Staráme se o nejvyšší kvalitu použitých materiálů, aby naše armatury dokázali zvládnout intenzivní používání. Baterie Primagran  7500 má masivní mosazné tělo, které je odolné vůči korozi a mechanickému poškození a uvnitř se skrývá keramická hlava. Model Primagran  7500 se vyznačuje vysokou ergonomií, díky které je každodenní práce v kuchyni mnohem jednodušší. Elastická hubice ze silikonu usnadňuje mytí velkých nádobí a čištění komor dřezu a tlačítko umístěné na jejím konci umožňuje změnit režim baterie. Díky práci v režimu sprcha bude oplachování nádobí rychleji a pohodlněji. Černá baterie Primagran  7500 má také pohodlnou rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu tlaku a teploty vody. Může být instalován v boční poloze, berouce v úvahu potřeby praváky a leváky. Tento model lze snadno namontovat samostatně a usnadňují to spojovací hadice, které jsou součástí soupravy, jakož i návod. Jsme si vědomi, že všechny prvky perfektní kuchyně by měly shodovat, a proto vám nabízíme 30 dní na vrácení zakoupeného zboží. Na armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka spolehlivosti Objevte nejvyšší komfort ve vaší kuchyni - vyberte si kuchyňskou baterii Primagran  7500!

  4.44/5 (85 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7500 Chromova
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7500 Chromova

  Prvky, které obvykle zůstávají bez povšimnutí, mohou někdy zdůraznit povahu vašeho interiéru. Takový je kuchyňská baterie Primagran 7500, která zaujme svou původní podobou. Zajímavým detailem je elegantní pružina, která obklopuje hubici ve tvaru písmene "U". Stojí za to věnovat mu pozornost kvůli:modernímu designu, vedle kterého nikdo neprojde lhostejně barvě, díky čemuž tento model se hodí k většině dřezů Primagran elegantnímu tlačítku, které umožňuje práce ve dvou režimech - sprcha a obyčejný elastické silikonové hubice, v nylonovém prýmků v pružině, doplněné mosazným DRŽÁK keramické hlavě s průměrem 35mmBaterie Primagran 7500 je armatura navržena pro náročné lidi, kteří chtějí nejvyšší kvalitu. Mosazné tělo zaručuje odolnost proti korozi, mechanickému poškození, změně barvy nebo kolísání teploty a keramická hlava je zárukou spolehlivosti a přesnosti práce. Při každodenní práci si ceníme komfort a pohodlí, a proto jsme se postarali o vysokou ergonomii modelu Primagran 7500. Hubice nejen se otočí o 360 °, ale je také velmi flexibilní, což vám umožní dosáhnout nejnepřístupnější místa dřezu. Na okraji hubice je tlačítko, které umožňuje změnit režim toku. Prostý proud je ideální pro nalévání vody, zatímco sprcha umožňuje rychlé oplachování jídla nebo nádobí. Baterie je také vybavena pohodlnou rukojetí, která umožňuje intuitivní regulaci teploty a tlaku vody. Instalace baterie Primagran 7500 je velmi jednoduchá a velikým usnadněním je přidáno k sadě návod a potřebné připojovací hadice Na naši armatury se vztahuje 5-letá záruka. Kromě toho nabízíme až 30 dní na vrácení zakoupeného produktu abyste mohli klidně promyslet své kuchyňské vybavení. Vychutnejte si dokonalou kombinaci originálního designu, funkčnosti a nejvyšší kvality s kuchyňskou baterii Primagran 7500.

  4.41/5 (37 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 8200 Černá
  <
  >
  2 999,00 Kč 3 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 8200 Černá

  Hledáte neobvyklou kuchyňskou baterii, který dokonale ladí s interiérem vaší kuchyně? Model Primagran 8200 bude dobrým doplňkem velké kuchyně, a to zejména moderní. Tyto armatury vynikají především:moderním designem černou barvou, která vyhovuje všem modelům granitových dřezů Primagran dvěma výlevkami: se standardním průtokem vody a sprchovou funkcí vyměnitelný perlátor, který provzdušňuje vodu a současně snižuje její spotřebuKuchyně je místnost, kde trávíte nejvíce času. Baterie Primagran 8200 je vyrobena z nejodolnějších materiálů, které snadno vydrží intenzivní používání. Masivní mosazná konstrukce je odolná proti korozi a mechanickému poškození. Baterie se také velmi snadno udržuje v čistotě. Při výběru armatury se největší pozornost věnuje ergonomii, aby se práce v kuchyni se prováděla rychle a pohodlně. Kuchyňská baterie Primagran 8200 má dvě výlevky, které nabízejí dva různé režimy průtoku vody. Klasický průtok je ideální pro rychlé nalévání vody a mytí nádobí, zatímco průtok se sprchovou funkcí usnadní čištění dřezu a opláchnutí jemného jídla. Velkou výhodou je také praktická rukojeť pro přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Může být nainstalována v boční nebo čelní poloze, podle individuálních preferencí. Model Primagran 8200 je také vybaven vyměnitelným perlátorem, který zabraňuje stříkání vody do stran. Vlastní montáž našich armatur je velmi jednoduchá a návod k instalaci, který obsahuje balení se soupravou připojovacích hadic velmi usnadňují tuto práci. Velmi dobře víme, že zařízení a uspořádání kuchyně jsou časově náročné činnosti, které vyžadují přesné plány. Z tohoto důvodu nabízíme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka. Dokonalá kombinace pohodlí a estetického designu – vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 8200!

  4.36/5 (44 Názorů)
  2 999,00 Kč 3 999,00 Kč
 • Baterie 7000 Zlata
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7000 Zlatá

  Kuchyňská baterie Primagran 7000 překvapuje modernou formou a zároveň  vyniká neobvyklou barevností - elegantním spojení černé a zlaté. Toto je model, který bude vynikající v kuchyních v stylu glamour nebo art deco, kde hrají kontrasty hlavní úlohu. Baterie vyniká především:moderním desigem, který bude módní po dlouhá léta spojením univerzální čérné a zlaté, které se dobře zakomponuje s každou granitovou farbou dřezů Primagran pružným silikonovým otočným výtokem 360° s mosaznou opěrou pevnou keramickou hlavou s průměrem 35 mm.Kuchyňská armatura je velmi intenzivním provozu, proto je důležité, aby byla vyrobená z odolních a kvalitních materiálů. Mosazné těleso baterie Primagran 7000 zajišťuje odolnost vůči mechanickým poškozením a korozii. Hlava baterie byla vyrobená z keramiky, kvůli čemu je bezporuchová. Zlatá kuchyňská baterie Primagran 7000 byla vybavená pružným výtokem a kvůli temu zaručuje vysoké pohodlí používání. Otáčí se o 360 °, proto nebude mytí velkých hrnců nebo důkladné čistění zákutí dřezu nebude pro Vás problém. Ergonomický držák umožňuje plynulou kontrolu teploty a tlaku vody Možno jej namontovat s přihlédnutím k potřebům praváků a leváků. Kuchyňská baterie Primagran 7000 může být nainstalovaná přímo na pracovní desku nebo na dřez. K sadě je přiložená souprava 40 cm přípojných hadic a důkladný návod, díky čemu nebude vlastní montáž žádný problém. Na všechny baterie se vztahuje 5 let záruky spolehlivosti Aby si měl čas nevyhnutný pro naplánování všech prvků nové kuchyně, nabízíme až 30 dnů pro vrácení zakoupeného výrobku. Tohle je Vaše kuchyně, zajisti si, aby byla hezká a pohodlná! Zvolte kuchyňskou baterii Primagran!

  4.92/5 (13 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
 • Baterie 7300 Černá
  <
  >
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 7300 Černá

  Vybavení by mělo zdůrazňovat stylistiku kuchyně, avšak občas je těžké najít si vhodnou armaturu, která by se dobře hodila s modernou výzdobou. Černá kuchyňská baterie Primagran 7300 je vynikající volba v kuchyních v industriálním nebo minimalistickém Pozornost si zaslouží zejména její:nebanální forma, která vynikajícím způsobem doplní výzdobu moderního interiéru černá barva, která se hodí ke všem barvám granitových dřezů Primagran pružný silikonový výtok s mosaznou opěrou odolná keramická hlavaBaterie Primagran 7300 vyniká odolností, díky použitým materiálům. Její těleso bylo vyrobené z mosazi, která je zvlášt odolná vůči korozii a mechanickým poškozením. Keramická hlava zajišťuje bezporuchový provoz baterie, za podmínek intenzivního provozu. Během volby kuchyňské armatury by se mělo zabezpečit, aby ulehčovala provádění každodenních povinností. Černá baterie Primagran 7300 je model, který zaručuje vysokou ergonomii práce, díky pružnému výtoku. Možno jej otočit o 360 °, což umožňuje pohodlné mytí velkých nádob nebo vypláchování těžce dostupných míst dřezu. Baterie byl navíce vybavená pohodolným držákem, který je možné nastavit speciálně pro praváky nebo leváky. Umožňuje plynulou a přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Kuchyňská baterie Primagran 7300 se může nainstalovat jak na pracovní desku, tak přímo na dřez. Vlastná motáž nezpůsobí problém, bude lehčí kvůli přiloženému k sadě návodu a soupravě přípojných hadic. A náš výrobek se vztahuje 5 let záruka spolahlivosti. Volba celého vybavení kuchyně je časově náročná, proto Ti nabízíme 30 dnů na vrácení. Podtrhni moderní výzdobu své kuchyně a zvol pohodlí - černou baterii Primagran 7300!

  4.60/5 (20 Názorů)
  2 699,00 Kč 3 699,00 Kč

Baterie s pružným ramenem

Kuchyňské baterie s pružným ramenem Primagran jsou zajímavé, odolné, pohodlné a praktické. Díky širokému výběru kuchyňských baterií tohoto typu najdete model ke granitovým dřezům, ale také ke dřezům z jiných materiálů. Primagran nabízí kuchyňské baterie s pružným ramenem v různých barvách, od klasických jako je bílá nebo černá, až po odvážnější barvy jako je výrazná oranžová, zelená nebo červená barva. Díky tomu můžete baterií s pružným ramenem zabudovat do venkovského, klasického, moderního, retro nebo amerického stylu kuchyně. Množství barevných konfigurací kuchyňských baterií s pružným ramenem poskytuje nesčetné možnosti aranžování. Elegantní a jednoduchý design kuchyňských baterií s pružným ramenem umožňuje jejich použití v malých i velkých kuchyních.

Armatura s ohnutým ramenem Primagran je spolehlivým a kvalitním kuchyňským zařízením. Potvrzuje to silné mosazné tělo a keramická hlavice. Díky ním kuchyňské baterie Primagran budou sloužit dlouhá léta. Jsou odolné vůči znečištění, vysokým teplotám, poškození, nárazům, korozi a působení chemických a čistících prostředků. Jejich výhodou je, že je velmi snadné je udržet čisté a jednoduché ošetření jim zaručuje perfektní vzhled po velmi dlouhou dobu. Vysoká kvalita kuchyňských baterií je potvrzena udělenými testy a certifikáty i dvouletou zárukou.

Kuchyňská baterie s pružným ramenem Primagran zaručuje vysoký komfort práce. To je možné díky tomu, že armatura namísto klasického ramene má pružné rameno a je vybavena širokou hlavicí. Díky kombinaci flexibilního ramene s rotací kuchyňská baterie z nabídky Primagran umožňuje nejen jednoduché opláchnutí nádobí, potravin, mytí dřezu, ale i pohodlné naplnění hrnců vodou. Kuchyňská baterie s flexibilním ramenem bude ideálním výrobkem pro každou kuchyni.

Nabídka Primagran zahrnuje několik druhů baterií tohoto typu. Jednotlivé modely se navzájem odlišují tvarem, barvou, výškou a dosahem kohoutku (výtoku). Široký výběr umožňuje dokonale přizpůsobit kuchyňskou baterii velikosti kuchyňského dřezu. Nabízené modely se dají přizpůsobit ke dřezům s jednou nebo dvěma komorami nebo je můžete použit i pro kompromisní řešení, tj. jeden a půl komorový dřez. Naše kuchyňské baterie jsou připraveny na  montáž svépomoci v otvorech kuchyňského dřezu nebo na povrchu pracovní desky. Jejich instalace je rychlá a jednoduchá. Pokud nevíte, jakou baterii s pružným ramenem si vybrat nebo máte pochybnosti o tom, zda se bude hodit k vybranému dřezu, kontaktujte nás - pomůžeme vám najít ergonomické řešení pro vaši kuchyni!