Primagran
Primagran

Baterie s odnímatelnou sprškou 

 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000C
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Černá

  Hledáte elegantní, ale originální kuchyňskou baterii, která dokonale ladí s dřezem? Černá baterie Primagran 9000 dokonale zapadá do každého modelu našich granitových dřezů, takže tvoří harmonický celek. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto modelu patří:jedinečný design, který zůstane v módě mnoho let černá barva, která umožňuje sestavit souvislou sadu s dřezem Primagran tlačítko přepínání režimu – baterie umožňuje provoz ve sprchovém a standardním režimu výlevných hubice s délkou 140 cm vybavená závažím podporujícím její skrytí, což usnadňuje pohodlné mytí větších nádobí odolná keramická hlavice o průměru 35 mmKuchyňská baterie Primagran 9000 je odpovědí na potřeby lidí, kteří hledají kombinaci funkčnosti a nejvyšší kvality. Mosazná konstrukce tohoto modelu se vyznačuje vysokou odolností proti korozi, zatímco jeho vnitřek skrývá keramickou hlavici, která zajišťuje spolehlivý provoz. Díky použití těchto materiálů jsme dosáhli dlouholetou životnost, která zaručuje práci a krásný vzhled baterie Primagran 9000. Kuchyně je místnost, kde trávíte hodně času, proto by práce v ní měla být bezproblémová a intuitivní. Z tohoto důvodu jsme vybavili Primagran 9000 výsuvnou hubicí s úhlem rotace 360 ​​° a délkou 140 cm, což umožňuje pohodlné mytí větších nádobí bez stříkající vody, jakož i dosažení nejpřístupnějších výklenků dřezu. Ergonomická rukojeť umožňuje přesnou regulaci teploty vody a speciální tlačítko přepíná režimy používání – normální a sprchový, což je skvělé pro oplachování zeleniny nebo větších hrnců. Model Primagran 9000 lze nainstalovat do dřezu i přímo na pracovní desku. Vlastní montáž je jednoduchá a 40 cm spojovací hadice potřebné pro tento účel jsou součástí soupravy spolu s pokyny pro jejich instalaci. Víme, že design kuchyně je časově náročný úkol, a proto nabízíme až 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na baterii se navíc vztahuje 5-letá záruka. Zdůrazněte moderní design vaší kuchyně s baterií Primagran 9000! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň .

  4.94/5 (485 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000S
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Šedá

  Výběr správné armatury je často problematický. Pro moderní interiéry zařízené v industriálním nebo skandinávském stylu se kuchyňská baterie Primagran 9000 v šedé barvě určitě hodí. Kombinuje originální vzhled a vysokou ergonomii, což z něj činí ideální volbu pro vaši kuchyni. Mezi její charakteristické vlastnosti patří:moderní design, který přitahuje pozornost šedá barva, která se dobře kombinuje s většinou granitových dřezů Primagran výsuvná výlevka dlouhá 140 cm se zátěží elegantní tlačítko, které umožňuje přepínat mezi dvěma režimy proudění: běžným a sprchovým hlavice s průměrem 35 mm, vyrobená z odolné keramikyPoužití nejlepších materiálů zaručuje, že armatura budou dobře sloužit roky a zvládne intenzivní provoz. Baterie Primagran 9000 má mosazné tělo, které je odolné vůči korozi, přičemž péče o ni je jednoduchá. Bezporuchový provoz je výsledkem použití keramické hlavice. Jsme si vědomi, že pohodlí při používání armatury je při jejím výběru velmi důležité. Model Primagran 9000 je vybaven dlouhou výsuvnou výlevkou, která umožňuje snadné oplachování objemných nádobí a plechů. Baterie může fungovat ve dvou režimech – normálním a sprchovém, díky čemuž bude oplachování nádobí nebo dřezu neuvěřitelně rychlé. Je doplněna pohodlnou rukojetí pro regulaci teploty a tlaku vody. Ta může být namontována v jakékoliv boční pozic, podle potřeb praváky, či leváky. Instalace baterie je velmi jednoduchá. Sada obsahuje podrobné pokyny k instalaci a sadu připojovacích hadic. Zařizování kuchyně jsou role, která vyžadují hodně času, takže vám dáme 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se rovněž vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Kuchyňská baterie Primagran 9000 přinese do vaší kuchyně maximální komfort! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.97/5 (547 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000B
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Béžová

  Béžová barva kuchyňského kohoutku Primagran 9000 dokonale ladí se jasnými modely umyvadel a vytváří soudržný celek. Je to dobré řešení pro interiéry v modernistickém nebo industriálním stylu, kde je armatura doplňkem, který tvoří součást interiéru. Mezi její charakteristické vlastnosti patří:moderní design, který je součástí nejnovějších trendů interiérového designu béžová barva, která ladí s dřezy Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, vybavená zátěží, která usnadňuje její skrytí dva režimy proudění – normální a sprchový, které lze přepínat stiskem tlačítka hlavice s průměrem 35 mm vyrobena z keramikyVěříme, že použití materiálů nejvyšší kvality na výrobu armatur zajistí jejich spolehlivost. Mosazná konstrukce baterie Primagran 9000 se vyznačuje odolností proti korozi. Vnitřní hlavice je vyrobena z keramiky, která je jedním z nejodolnějších materiálů. Vybavení kuchyně by mělo být především ergonomické, aby každodenní byli povinnosti jednodušší, a proto je model Primagran 9000 vybaven dlouhou výlevkou. Umožňuje nejen pohodlné mytí velkých talířů, ale i bezproblémové čištění komor dřezu. Elegantní tlačítko na konci výlevky umožňuje změnit režim proudění vody na sprchový, který je užitečný při oplachování zeleniny nebo ovoce. Za zmínku také stojí pohodlná rukojeť, která umožňuje intuitivní ovládání teploty a tlaku vody. Díky podrobným pokynům a soupravě 40 cm připojovacích hadic je samotná montáž velmi jednoduchá. Velmi dobře víme, že vybavení vaší vysněné kuchyně je časově náročné, a proto vám nabízíme až 30 dní na vrácení zakoupeného výrobku. Kromě toho se na něj vztahuje 5-letá záruka spolehlivosti. Vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 9000 a zvýrazněte moderní design vaší kuchyně! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.90/5 (553 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000W
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Bílá

  Zařizujete kuchyni v moderním stylu a hledáte doplňky, které budou nejen funkční, ale také ladí s celým interiérem? Bílá kuchyňská baterie Primagran 9000 se dokonale hodí do skandinávských nebo industriálních interiérů, její vzhled nedovolí nikomu projít kolem ní bez povšimnutí. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto modelu patří:moderní design, který bude v módě mnoho let bílá barva, ideální pro jasné dřezy Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, s dodatečnou zátěží pro usnadnění jejího skrytí elegantní tlačítko, díky kterému si můžete vybrat mezi jedním ze dvou režimů proudění: normálním a sprchovým keramická hlavice o průměru 35 mmDíky vysoké kvalitě použitých materiálů jsou naše armatury odolné a dobře fungují i ​​při intenzivním používání. Mosazná konstrukce baterie Primagran 9000 je odolné vůči korozi a péče o ni je jednoduchá, zatímco keramická hlavice se vyznačuje bezporuchovým provozem. Model Primagran 9000 je řešením pro lidi, kteří si cení pohodlí každodenní práce v kuchyni. Výlevka baterie má až 140 cm, díky čemuž nebude mytí velkých nádobí nebo čištění dřezových komor velkým problémem. Velkou pomocí jsou také dva režimy proudění: normální a sprchový. Přepínání mezi nimi je intuitivní a provádí se pomocí tlačítka umístěného na konci výlevky. Vysokou ergonomii ovlivňuje i pohodlná rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Baterii Primagran 9000 můžete snadno nainstalovat sami. Podrobné pokyny k instalaci a potřebné připojovací hadice jsou součástí soupravy. Vytvoření vysněné kuchyně někdy zabere hodně času, a proto vám dáme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Vyberte si bílou kuchyňskou baterii Primagran 9000 a zažijte novou tvář komfortu! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.95/5 (548 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000G
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Grafitová

  Zařízení kuchyně musí být pečlivě promyšlené a všechny její prvky by měly dokonale kombinovat. Plánujete interiér v modernistickém nebo industriálním stylu? Granitová kuchyňská baterie Primagran9000 dokonale zapadá do moderního interiéru a upoutá pozornost jednoduchou, ale originální formou. Mezi její charakteristické vlastnosti patří:moderní design v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti interiérového designu granitová barva, která dokonale zapadá do každého modelu dřezu Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, se závažím na usnadnění jejího skrytí provoz ve dvou proudových režimech: běžném a sprchovém odolná keramická hlavice o průměru 35 mmArmatury v kuchyni se intenzivně používají, proto je tak důležité, aby materiály, ze kterých jsou vyrobeny, byly nejvyšší kvality. Model Primagran 9000 má mosaznou konstrukci, která je odolná vůči korozi a mechanickému poškození. Vnitřní hlavice byla vyrobena z keramiky, a proto se vyznačuje vysokou životností a bezporuchovým provozem. Abychom usnadnili mytí velkých nádobí, vybavili jsme baterii Primagran 9000 dlouhou výsuvnou výlevkou. Kromě toho můžete pracovat ve sprchovém režimu, jehož rozptýlený proud výrazně usnadňuje oplachování jídla a čištění dřezových komor. Za zmínku také stojí třída ekologického průtoku A, která přispívá ke zvyšování úspor vody. Pohodlnou rukojeť baterie Primagran 9000 lze namontovat do přední nebo boční polohy - přihlédnutím pohodlí praváky a leváky. Samostatná montáž baterie nezpůsobuje problémy – velkou pomocí jsou přesné pokyny k instalaci a souprava 40 cm připojovacích hadic. Velmi dobře víme, že někteří lidé potřebují k naplánování všech detailů své kuchyně více času, a proto nabízíme až 30 dní na případné vrácení zakoupeného produktu. Na armatury se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Chcete v kuchyni nejvyšší míru komfortu? Vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 9000! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.97/5 (481 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 9000
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Chromová

  Zařízení kuchyně by mělo být konzistentní a promyšlené a všechny prvky se musí navzájem perfektně kombinovat. Chromová kuchyňská baterie Primagran 9000 vyniká svým neobvyklým designem, kolem kterého neprojdete bez povšimnutí. Díky elegantnímu lesku se hodí do nejmodernějších kuchyní. Mezi jeho charakteristické vlastnosti patří:moderní design, který přitahuje pozornost chromování odpovídající všem barvám dřezů Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, doplněná o závaží podporující její skrytí dva režimy proudění: normální a sprchový režim, přepínané pohodlným tlačítkem keramická hlavice o průměru 35 mmMasivní konstrukce Primagran 9000 je vyrobena z mosazi. Péče o ni je jednoduchá a je odolný proti korozi, takže můžete zapomenout na nevzhledné rezavé skvrny. Vnitřní hlavice byla vyrobena z keramiky, která je jedním z nejtvrdších materiálů. V kuchyni se zaměřujeme především na vysokou ergonomii, proto jsme vybavili model Primagran 9000 výsuvnou výlevkou s délkou 140 cm. Je to velká pomoc při každodenních pracích, jako je mytí velkých nádobí nebo opláchnutí komor dřezu. Elegantní tlačítko na konci výlevky vám umožňuje zvolit režim proudění vody mezi běžným a sprchovým. Za zmínku také stojí pohodlná rukojeť, která umožňuje regulovat teplotu a tlak vody. Může být instalována zepředu nebo zboku pro pohodlí praváky nebo leváky. Samostatná montáž baterie nezpůsobuje žádné problémy - pokyny k instalaci a souprava 40 cm připojovacích hadic jsou součástí sady. Při zařizování kuchyně je důležitý čas, aby byl každý prvek pečlivě promyšlený, takže vám dáváme 30 dní na vrácení zakoupeného produktu. Na armatury se vztahuje i 5-letá záruka na spolehlivost. Vyberte si moderní řešení pro váš domov - vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 9000! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

  4.95/5 (546 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000C
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 799,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Černá

  Jednoduchý tvar ve tvaru písmene L byl překonán minimalistickým, ale originálním designem, ve kterém je barva propletená s elegantním chromem. Je těžké projít kolem kuchyňské baterie Primagran 3000 lhostejně. Jedná se o model, jehož barevná škála harmonizuje s každým modelem granitových dřezů Primagran, takže potěší zejména všechny milovníky uniformních souprav. Mezi mnohé výhody této baterie patří:moderní design barvy sladěné s granitovými umyvadly Primagran odnímatelný perlátor, který zvyšuje hospodárnost a zároveň snižuje stříkání vody výsuvná hubice dlouhá 140 cm pro pohodlné mytí velkých nádobí Keramická hlava o průměru 25 mm s vysokou odolnostíKuchyňská armatura podléhá intenzivnímu použití, proto jsme baterii Primagran 3000 vyrobili z nejkvalitnějších materiálů. Masivní mosazné tělo je odolné vůči korozi a péče o ně je jednoduchá, zatímco keramická hlavice zajišťuje bezproblémový provoz. Kuchyně je srdcem domu, kde trávíme nejvíce času. Víme, jak důležitá je funkčnost armatury, aby mohli být každodenní úkoly prováděny rychle a intuitivně. S ohledem na to jsme vybavili baterii Primagran 3000 ergonomickým výtokem s poloměrem otáčení 360°. Je vyvinuta tak, že opláchnutí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor nezpůsobí žádný problém. Výlevka je zakončena perlátorem, který provzdušňuje vodu, čímž se zvyšuje síla proudu, a omezuje se stříkání vody. Je to vyměnitelný prvek, a proto usazení kamene v provzdušňovači není problémem. Přidáno pokyny k instalaci a 40 cm dlouhé připojovací hadice umožňují nainstalovat si baterii Primagran 3000 i ve vlastní režii. Dáme vám až 30 dní na vrácení vašeho produktu, abyste si mohli důkladně promyslet tak důležité rozhodnutí, jakým je výběr baterie. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Objevte krásu a funkčnost modelu Primagran 3000 a přineste do vašeho domu novou kvalitu.

  4.89/5 (103 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 799,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000s
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Šedá

  Máme rádi originální řešení, které přitahují pozornost a dodávají interiéru charakter. Přesně taková je kuchyňská baterie Primagran 3000. Vyznačuje se elegantní kombinací šedé barvy s chromem a charakteristickou výlevkou ve tvaru L. Je ideálním doplňkem pro minimalistické interiéry zařízené v industriálním stylu. Mezi její výhody patří:moderní design v souladu s nejnovějšími trendy šedá barva, která se dá snadno sladit s většinou umyvadel Primagran výlevná hubice s délkou 140 cm, se zátěží, která usnadňuje její skrývání vyměnitelný perlátor, který snižuje spotřebu vody keramická hlavice o průměru 25 mmKonstrukce baterie Primagran 3000 je vyrobena z mosazi – materiálu odolného proti korozi a mechanickému poškození. Uvnitř je keramická hlavice, která se vyznačuje bezporuchovým provozem. Moderní kuchyně by měla nejen potěšit svým krásným interiérem, ale také nabídnout pohodlí každodenního používání. Z tohoto důvodu jsme vybavili pro model Primagran 3000 výsuvnou výlevkou, která usnadňuje opláchnutí velkých nádobí nebo čištění umyvadla. Naše armatury také přispívají k šetření vody, protože pracují v ekologické třídě průtoku A. Kromě toho jsou vybaveny perlátorem, který také snižuje spotřebu vody a zabraňuje stříkání vody do stran. Teplota a tlak vody se dají regulovat pomocí ergonomické rukojeti. Tato souprava obsahuje přesné pokyny k instalaci a sadu připojovacích hadic, které usnadňují instalaci vaší baterie Primagran 3000 ve vaší režií. Zakoupením našeho produktu získáte nejen 5-letou záruku spolehlivosti, ale i 30 dní na vrácení výrobku, protože víme, že při zařizování kuchyně je třeba pečlivě promyslet každý prvek. Kupte si kuchyňskou baterii Primagran 3000, která vašemu domovu dodá novou tvář!

  4.96/5 (92 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000b
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Béžová

  Moderní interiéry vyžadují originální řešení! Plánujete kuchyni v moderním industriálním nebo skandinávském stylu? Béžová kuchyňská baterie Primagran 3000 dokonale zapadá do nejnovějších trendů v designu interiéru a vytváří poutavý detail interiéru. Stojí, zato se s ní seznámit s několika důvodů:moderní design, který se vyznačuje minimalistickou výlevkou ve tvaru písmene "L" elegantní kombinace béžové a chromované povrchové úpravy, která usnadňuje výběr armatury pro každý model dřezu Primagran odjímatelná výlevka s délkou 140 cm, která usnadňuje mytí velkých nádob, vyměnitelný perlátor, který šetří vodu, hlavice s průměrem 25 mm vyrobená z odolné keramikyNejvyšší kvalita použitých materiálů znamená, že baterie Primagran 3000 je vynikající pro intenzivní používání. Masivní tělo baterie je vyrobeno z mosazi a uvnitř je umístěna bezporuchová keramická hlavice. Kuchyně je v centrum domu, proto je důležité, aby byla útulná, ale zároveň pohodlná. Z tohoto důvodu jsme vybavili Primagran 3000 flexibilní výlevkou, která vám umožní snadno mýt nádobí velkých rozměrů. Má dodatečné závaží, které usnadňuje práci s ní. Parlátor pěnící vodu ji nejenom šetří, ale zároveň zabraňuje její stříkání do stran. Celek doplňuje také ergonomická rukojeť pro intuitivní regulaci tlaku a teploty vody. Může být instalována v přední nebo boční poloze, v závislosti na individuálních potřeb domácnosti. Souprava obsahuje podrobné pokyny k instalaci a soupravu 40 cm připojovacích hadic, díky kterým si baterii Primagran 3000 snadno nainstalujete i sami. Uvědomujeme si, že design kuchyně může být časově náročný, a proto vám kromě 5-leté záruky spolehlivosti nabízíme 30 dní na možné vrácení zakoupeného výrobku. Dopřejte své kuchyni moderní jiskru s kuchyňskou baterií Primagran 3000!

  4.92/5 (106 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000w
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Bílá

  V moderní kuchyni očekáváme jedinečné řešení, které nejen přitahují pozornost, ale také zlepšují realizaci každodenních povinností. Bílá kuchyňská baterie Primagran 3000 je ideální do interiérů zařízených ve skandinávském nebo industriálním stylu. Její vzhled se vyznačuje kombinací elegantní bílé barvy s módním chromem. Armatura se vyznačuje:moderním designem, který zůstane v módě mnoho let bílou barvou, která usnadňuje kombinaci s jakýmkoliv modelem dřezu Primagran výsuvnou výlevkou, dlouhou 140 cm, která výrazně usnadňuje práci v kuchyni vyměnitelným perlátorem, šetřícím vodu keramickou hlavicí o průměru 25 mmModel Primagran 3000 má masivní mosazné tělo odolné vůči korozi a mechanickému poškození. Vnitřní hlavice baterie je vyrobena z jednoho z nejsilnějších materiálů – keramiky. Díky vysoké kvalitě použitých materiálů jsou armatury ideální pro intenzivní používání. Velmi dobře víme, jak důležitý je komfort a pohodlí v kuchyni. Z tohoto důvodu jsme vybavili baterii Primagran 3000 řešeními, které výrazně zjednodušují každodenní úkoly. Mytí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor bude díky jednoduché výsuvné výlevce mnohem jednodušší. Má také závaží, která usnadňuje její skrytí. Perlátor, který pění vodu se promítá nejen do úspory vody, ale také zabraňuje stříkání vody do stran. Celek je doplněn ergonomickou rukojetí umožňující intuitivní ovládání teploty a tlaku vody. Samostatná montáž baterií Primagran 3000 není problémem díky pokynům na montáž a 40 cm připojovacím hadicím. Kromě 5-leté záruky vám poskytujeme dalších 30 dní na vrácení zakoupeného produktu, protože víme, že zařizování kuchyně je časově náročný proces. Změňte tvář své kuchyně pomocí bílé kuchyňské baterie Primagran 3000!

  4.92/5 (92 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000g
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Grafitová

  Kuchyňská baterie Primagran 3000 se vyznačuje elegantní kombinací grafitové barvy a lesklého chromu. Její minimalistická výlevka ve tvaru L je ideální pro moderní interiéry, kde se klade důraz na jednoduché, ale efektivní řešení. Tato armatura si zaslouží naši pozornost zejména kvůli:modernímu, poutavému designu grafitové barvě, kterou lze snadno kombinovat se všemi modely Primagran odjímatelná výlevka s délkou 140 mm, značně usnadňující práci v kuchni vymenitelný perlátor šetřící vodu keramické hlavice o průměru 25 mmModel Primagran 3000 byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, aby byl spolehlivý a odolný. Masivní mosazná konstrukce je odolná vůči korozi a mechanickému poškození a vnitřní hlavice je vyrobena z jednoho z nejkvalitnějších materiálů – keramiky. Kvůli vysokému komfortu použití jsme baterii Primagran 3000 vybavili odjímatelnou výlevkou, díky níž nebude mytí velkých nádobí nebo čištění komor dřezu problémem. Má dodatečné závaží usnadňující její chování. Pozoruhodný je sprchový režim, zvláště užitečný při oplachování jemné zeleniny a ovoce. Naše armatury pracují v ekologické třídě průtoku A, což znamená snížení spotřeby vody. Baterie má navíc ergonomickou rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Samostatná montáž kuchyňského kohoutku Primagran 3000 je bezproblémová – instalaci usnadňují přiložené pokyny. Součástí soupravy jsou i potřebné spojovací hadice s délkou 40 cm. Velmi dobře víme, že renovace a zařizování kuchyně jsou náročné úkoly, a proto vám kromě 5-leté záruky spolehlivosti nabízíme 30 dní na vrácení produktu. Vyberte si grafitový model Primagran 3000 a vychutnejte si nový komfort ve vaší kuchyni!

  4.98/5 (112 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
 • Kuchyňská baterie PRIMA 3000C
  <
  >
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč
  Kuchyňská baterie Primagran 3000 Chromova

  Moderní interiér vyžaduje originální řešení. Máte rádi surový industriální styl nebo plánujete zařídit kuchyni v elegantním stylu z New Yorku? Chromovaná kuchyňská baterie Primagran 3000 bude ideálním řešením, které nejen upoutá pozornost, ale zaujme i pohodlím používání. Tato baterie se vyznačuje:moderním designem, v němž ihned upoutá pozornost moderní výlevka ve tvaru písmene L univerzálním chromováním, které usnadňuje výběr baterií pro většinu umyvadel Primagran výsuvnou výlevkou s délkou 140 cm, doplněná závažím, která usnadňuje její schování vyměnitelným perlátorem, který snižuje spotřebu vody odolnou keramickou hlavicí s průměrem 25 mmModel Primagran 3000 má pevnou mosaznou konstrukci, která je odolná vůči korozi a péči o ni se provádí snadno. Hlavice je vyrobena z odolné keramiky, což zajišťuje její bezproblémový provoz. Kuchyně je místo v domě, kde se zaměřujeme především na pohodlí. Z tohoto důvodu jsme vybavili baterii Primagran 3000 výsuvnou výlevkou dlouhou 140 cm, díky které je mytí velkých hrnců nebo talířů mnohem snadněji. Na konci výlevky je vyměnitelný perlátor, který snižuje spotřebu vody a zabraňuje stříkání. Za zmínku stojí také ergonomická rukojeť pro regulaci proudu vody. Může být namontována v přední nebo boční poloze pro pohodlí praváky nebo leváky. V soupravě kromě baterie Primagran 3000 najdete i podrobné pokyny pro instalaci a soupravu 40 cm připojovacích hadic, což usnadňuje montáž baterie. Velmi dobře víme, že plánování designu kuchyně vyžaduje spoustu času na pečlivé promyšlení jejích prvků, a proto vám kromě 5-leté záruky spolehlivosti nabízíme 30 dní na vrácení zakoupeného příslušenství. Dopřejte svému interiéru moderní nádech a vyberte si chromovou kuchyňskou baterii Primagran 3000!

  4.94/5 (84 Názorů)
  1 999,00 Kč 2 999,00 Kč

Baterie s odnímatelnou sprškou

Pro plné pohodlí v kuchyni vám nabízíme kuchyňské baterie s vysouvací sprškou, které jsou k dispozici v ocelové a granitové verzi. Vysouvací sprška umožní mnohem jednodušší práci u kuchyňského dřezu, což umožňuje ještě důkladněji umýt větší nádobí a plechy a snadno opláchnout celý dřez po použití. Kombinace velkého dvojdřezu s baterií s vysouvací sprškou jsou podstatou pohodlí a funkčnosti v kuchyni. Naši specialisté Vám zodpoví všechny vaše dotazy týkající se výběru a používání našich kuchyňských baterií.