Kuchyňská baterie Primagran® 8000 Šedá

2 roky

30 dnů

1 399,00 Kč s DPH

  • Ano
  • Ne
Dodatečné otvory X
Dodatečné otvory Open
X Open
hodnocení produktu
4.91 / 5 (2651 názorů)
Více informací

Šedá kuchyňská baterie Primagran® 8000 je určena pro minimalistický design interiéru a úsporný design. Jednoduchý, ostrý tvar a excentrický design činí, že díky tomuto modelu každá kuchyně nabere character. Baterie vypadá nejen luxusně, ale je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Těleso baterie je vyrobeno z mosazi, která je pokryta šedým žulovým agregátem, zatímco baterie použitá v baterii je keramická. Kombinací těchto materiálů lze Primagran® 8000 kombinovat s téměř jakýmkoli barevným žulovým dřezem. Bude se take dobře mísit s bílým dřezem a dřezem z šedé žuly. Fanoušci jednobarevného designu doporučují žulové šedé umyvadlo. Baterie se dobře hodí i na příslušenství pro umyvadla Primagran. Spolu s dávkovačem mýdla, drtičem a automatickým sifonem vytváří pohodlnou umývací oblast.

Samotný design není jediná výhoda baterie Primagran® 8000. Použití moderních řešení usnadňuje práci v kuchyni a usnadňuje pohodlné používání dřezu, ať už je to model s jednoduchou nebo dvoukomorovou konstrukcí. To je možné díky ergonomicky odšroubované rukojeti a otočné, vysoké hadicy. Díky těmto vlastnostem je mnohem jednodušší umývat velké nádobí a potravinářské výrobky, které se používají při procesu vaření, a také čištění komor dřezu po práci.

Baterie Primagran® 8000 lze namontovat do jakéhokoliv dřezu z řady Primagran. Instalace je možná přímo v dřezu (ve speciálně upraveném otvoru) nebo na povrchu pracovní desky.

Specifikace
Druh:Batéria s koncovkou typu „U“, drezová, pevná
Dosah baterie (výtoku):18 cm
Výška od základny po perlátor:24 cm
Výška baterie:26 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Propojovací hadice:35 cm
Barva:Šedá
Spršk:Otáčky
Objem:200 ml
Dostupnost :Velmi vysoká
Technický obrázek
  • Rysunek techniczny Prima 8000 S

Kvality

Vrácení zboží

Platby

Zaplatit bankovním převodeme

Cena zásilky – 199 Kč
Poštovné u objednávek pod 1999 Kč

Doprava zdarma
u objednávek nad 1999 Kč


Platba na dobirku

Cena zásilky - 199 Kč

Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin

Zboží pošleme v průběhu

5 DNŮ

Zboží dodáváme prostřednictvím:

GLS

Heureka

Primagran Heureka