Primagran

Dřezová baterie pod okno Primagran 4000

-1 400,00 Kč
Dřezová baterie pod okno Primagran 4000 Chromova

4.93 / 5 (120 názorů)
-1 400,00 Kč

2 299,00 Kč 3 699,00 Kč

 • Ano
 • Ne
Dodatečné otvory X
Dodatečné otvory Open
X Open
  • Skládací baterie - vejde se pod okno
  • Odnímatelný provzdušňovač šetřící vodu
  • Kompaktní velikost
  • Přizpůsobení barvě dřezu
Více informací

Pokud chcete, aby vaše kuchyň byla nejen pohodlná a funkční, ale také měla moderní, krásný vzhled, pak je dřezová baterie pod okno Primagran 4000 pro vás ideální řešení. Její charakteristická vlastnost - konstrukce, díky které lze sklopit baterii, umožňuje pohodlné používání dřezu a armatury, aniž by bylo omezeno používání okna. Díky svému jedinečnému a modernímu designu se perfektně hodí ke granitovým dřezům dostupným v naší nabídce a díky použití nejkvalitnějších materiálů je spolehlivá po mnoho let.

Nejdůležitější výhody kuchyňské dřezové baterie Primagran 4000

 • Komfort použití díky zvolené konstrukci pod okno navržené tak, aby šlo baterii lehce složit
 • Elegantní a moderní design, dokonale ladící s žulovými dřezy v jakékoli barvě, kterou najdete v nabídce Primagran
 • Jedinečný, moderní design umožňuje vylepšit interiér každé kuchyně nebo kuchyňského koutu
 • Pevná konstrukce, odolná vůči různým druhům mechanického poškození a zabarvení.
 • Všestrannost použití - jak v dřezu, tak přímo v pracovní desce

Podokenní baterie 4000 je vybavená sklopným ramínkem, díky kterému poskytuje snadný a bezproblémový přístup k okennímu křídlu a výhled ven z okna. Toto řešení se osvědčí při mytí oken nebo větrání místnosti, zajistí maximální pohodlí při používání i v malé kuchyni. Baterie je široká 140 mm a vysoká 340 mm a po složení je její výška pouze 55 mm, což vám umožní bez problémů otevřít okno. Je lehká a vhodná pro instalaci pod okno. Má třídu průtoku A a je ve druhé akustické skupině.

Unikátní design této kuchyňské baterie - jednoduchá forma a barva zdůrazní kuchyňský interiér a dokonale se hodí k dřezům Primagran. Toto je řešení přizpůsobeno současným trendům, které budou moderní po mnoho dalších let. Model 4000 je kombinací krásného designu a funkčnosti - baterie má otočné ramínko, díky kterému umožňuje efektivní mytí nádobí a odstraňování nečistot z každého místa dřezu. Navíc jde o jednopákové řešení s regulátorem teplé a studené vody. Ergonomická rukojeť vám umožní pohodlně a přesně kontrolovat teplotu vody.

Kuchyňská baterie se také vyznačuje svou odolností. Má keramickou hlavu a ocelové tělo, díky čemuž je extrémně odolná vůči různým druhům poškrábání a jinému mechanickému poškození, nezbarví se a nepoškodí ji vliv měnících se teplot. Ve výsledku zůstane krásná a funkční po mnoho let.

A co víc, jako kuchyňská baterie pod okno může být instalována jak do dřezu, tak přímo do pracovní desky. Možnost instalace do dřezu pod oknem vám zajistí přístup k přirozenému světlu, což značně usnadní mytí nádobí a poskytne vám maximální pohodlí v kuchyni. Malé rozměry kuchyňské baterie vám umožní maximálně využít každý centimetr dostupného prostoru. Její výhodou je také nízká hmotnost - pouze 1,37 kg.

Primagran 4000 nabízí dokonalou kombinaci krásy, funkčnosti a trvanlivosti po celá léta, plus jednoduchou a rychlou montáž, kterou si můžete udělat sami. Sada obsahuje veškeré potřebné příslušenství - montážní sadu, hadičky a uživatelskou příručku. Díky tomu mohou montáž zvládnout i méně zkušení lidé. Kuchyňská baterie vyžaduje standardní montážní otvor o průměru 35 mm.

Nejvyšší kvalita dřezové baterie pod okno Primagran 4000 je potvrzena certifikáty a spokojenými uživateli. Produkt navíc splňuje všechny polské a evropské normy a je k dispozici za velmi atraktivní cenu - proto vám doporučujeme její nákup.

Specifikace dřezu
Dosah baterie (výtoku):23 cm
Výška od základny po perlátor:27 cm
Výška baterie:34 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konstrukce je vyrobená z mosazi
Dostupnost :Velmi vysoká
Výsuvná hubice:Ne
Technický obrázek
 • BG4000-KH-rys-tech

Oferty specjalne

Kvality

záruka 35 let

Platby

Vrácení zboží

Hodnocení