Primagran - vánoční propagace Primagran - vánoční propagace

Chromované víčko na díru

149,00 Kč

 • Ano
 • Ne
Dodatečné otvory X
Dodatečné otvory Open
X Open
Více informací
Elegantní chromované víčko, určené speciálně pro granitové dřezy. Ideální řešení, jak estetickým způsobem zamaskovat další díru v dřezu (např. v případě nástěnných baterií). Velmi snadno se instaluje. Dva přiložené těsnění zaručí úplnou těsnost otvoru.
Specifikace dřezu
Pro otvor:35 mm
Dostupnost :Velmi vysoká
Jaký dřez si vybrat a jak jej namontovat
Příslušenství
 • Klasický jednokomorový sifon
  449,00 Kč 649,99 Kč
  Klasický jednokomorový sifon

  Klasický sifon, který sedí do všech jednokomorových granitových dřezů Primagran. Průměr odtoku 3,5 palce je uzavřen elegantním chromovaným sítkem, které barevně sedí k ocelové baterii nabízené v obchodě, a také dalším doplňkům. Sifon byla vyrobeny z bílého plastu a je vybaven praktickým antipřetákacím systémem a výstupy, které umožňují připojit pračku nebo myčku. Desetiprvková sada umožňuje snadnou a kompletní instalaci.

  649,99 Kč 449,00 Kč
 • Klasický dvojkomorový sifon
  499,00 Kč 699,99 Kč
  Klasický dvojkomorový sifon

  Klasický sifon určen pro kuchyňské dvoukomorové dřezy. Skvěle se hodí pro všechny modely granitových dřezů Primagran se dvěmi nebo jednou a půl komory. Oba odtoky o průměru 3,5 palce jsou uzavřeny elegantním chromovaným sítkem, které barevně sedí k ocelové baterii nabízené v obchodě, a také dalším doplňkům. Sifon byla vyrobeny z bílého plastu a je vybaven praktickým antipřetákacím systémem a výstupy, které umožňují připojit pračku nebo myčku. Sada obsahuje komplet těsnění pro řádnou instalaci.

  699,99 Kč 499,00 Kč
 • Automatický dvoukomorový sifon
  699,00 Kč 899,99 Kč
  Automatický dvoukomorový sifon

  Jak instalovat sifón do kuchyňského dřezu přehrát film Automatický sifon pro dvoukomorové dřezy, dokonale sedí pro všechny jedno a půl a dvoukomorové granitové dřezy Primagran. Sada je dodávaná se dvěma 3,5-palcovými odtoky, otočným knoflíkem a přepadovým systémem. Speciálně připravený výstup umožňuje připojení pračky nebo myčky na nádobí do sifonu pod dřezem. Oba výstupy mají elegantní chromovaná provedení, přičemž jeden má navíc estetické sítko, které funguje jako automatický špunt. Barevné provedení krásně ladí s dalšími chromovými doplňky pro dřezy Primagran, včetně širokého spektra moderních ocelových baterií.

  899,99 Kč 699,00 Kč

Kvality

záruka 35 let

Platby

Vrácení zboží

Hodnocení