Granitový dřez kuchyňský jednodřez s odkapem Kodaň 620 Compact

4.87 / 5 (838 názorů)
Rozměry : 620 x 500 mm Rozměr skříňky : Od 45 cm
Unikátní ochranní vrstva Protect+ zaručuje, že nečistoty, zabarvení a vodní kámen se usazují pomaleji a snadněji je odstraníte. Specialisté Primagran nanesou ochrannou vrstvu Protect+ ve výrobním procesu a tím Váš dřez získá maximálně bezpěčí
Záruka nejnižší ceny!
Dřez kupujete přímo od výrobce, proto na naše produkty poskytujeme Garanci nejnižší ceny.
-2 100 Kč

2 999 Kč 5 099 Kč

Vyhledejte odbornou radu.
Objednávejte telefonicky
+420 296 330 838
Zavolajte našim odborníkom, ktorí Vám pomôžu pri výbere drezu.
Infolínia je činná od pondelka do piatku v hodinách od 8 do 17
Více informací

Dřez Kodaň Compact - maximální pohodlí také v malý kuchyni

Hledáte malý dřez, který Vám zaručí maximální využití? V tomhle případě si vyberte granitový dřez Kodaň 620 Compact. Má praktický odkapávač a prostornou komoru při zachování malých rozměrů. Je ideálním rozvázáním pro malé kuchyně nebo doplněním myčky.

Maximální využití - minimální rozměr

Dřez Compact z série Kodaň to: 

 • moderní vzhled díky tenkým hranám, který má, nadávajú dřezu lehkost. Je mnějším modelem a má mnoho místa na mytí a sušení nádobí
 • prostorná komora s výměrami 339x444 mm ideálne zmestí také veliké nádobí nebo plechy na pečení - má největší komoru dostupnou na trhu do skříňky 45 cm
 • ohraničená plocha odkapávače, na který zainstalujete baterii, dovolí Vám těšit se dřezom bez potřeby častého utíraní vody
 • minimální výřezy na odkapávací ploše se prezentují velice stylově a dostupnost v 5 barevných provedních (bílým, béžovým, šedým, grafitovým a černým) zaručí, že si určite vyberete ten pravý, pro Vaši kuchyň.

Série Kodaň je zárukou moderního dizajnu a maximálniho pohodlí počas mytí nádobí.

Vlastnosti dezu Kodaň Compact

 • Počet komor: Jednokomorový
 • Odkapávač: Krátky odkapávač
 • Do skříněk: již od 45 cm
 • Rozměr: Šířka: 620mm, Délka: 500 mm, Hloubka komory:180 mm
 • Záruka: 35 let

Pokud hledáte malý dřez s praktickým odkapávačem a velkou komorou, skupina produktů Compact je tím pravým rozvázáním pro Vás.

Odolnost, která vydrží každodenní používání

V Primagran dávame záruku na to, že se budete moci těšit dřezem Kodaň Compact více než 35 let! Naše dřezy sou vykonaný z granitu - vysokokvalitního minerálnho drtiva a živice, která je odolná voči vplyvu času. Díky tomu se náš produkt nezabarvíí a je odolný na poškrábaní, dobre znáša tepelní změny  a bude s Váma dlouhé léta. Malá věc, veliký pohodlí. Vyskoušejte tento model a uistite jse, že mytí nádobí také může být přijemný.

Flexibilita v projektování

Kupujete dřez a nemáte ještě dokončený projekt kuchyně? Dřez Kodaň je modelem, který můžete namontovat odkapávačem na libovolnou stranu. Otvory na baterii a příslušenství jsou ze spodní strany podfrézovaný. Dva dodatočný otvory jsou poza linii skříňky, co Vám umožlivý variabilnost v projektování. Tohle rozvázání Vám umožní ideálně dopasovat dřez do individuálních potřeb. Použijte instrukcji a dovíte se, jak lze jednoducho udělat otvory ve dřezu. Přečtěte si více o výhodách podfrézovaných otvorů. Pro zlehčení iinstalace zasíláme k objednávce praktický šablon na vyřezání otvorů v kuchyňský desce. Pár minút a hotovo!

Rychle čištění

V Primagran dávame záruku, že nebudete muset obětovat spoustu času na udržení Vašeho dřezu pěkným. Při minimálním nákladu práci a se speciálním preparátem, který najdete na naši internetový stránce pozostane dřez Kodaň svíticí čistostí a současně zachovávajíci svou barvu na dlouhé léta. Povrch je odolný na znečištění, díky čemu nebudete muset často užívat hadřík.

Kupte v sestavě

V našim obchodu dostanete vše potřebný príslušenství k Vašimu dřezu. V tím také aktraktívní kuchyňský baterie chrómový nebo granitový, který jsou dopasovaný barevně ke dězu. Dostupný je taky jiné příslušenství další příslušenství, které Vám usnadní prácu a zvýší estetiku umývací strefy, jako jsou dopasovaný dávkovače na těkutý mýdlo. V našim obchodu si také můžete koupit prostředky na ošetřetní granitových dřezu, díky kterým dřez Kodaň na dlouhé lata zůstane jako nový.

Dodání produktu
dostawa_icon_3.png
Expedice během 24h
dostawa_icon_4.png
Částka za poštovné - zdarma
dostawa_icon_1.png
Služba vynesení v ceně
dostawa_icon_2.png
Záruka bezpečného doručení
Záruka na granitový dřez 35 let
Záruka na granitový dřez 35 let
dostawa_icon_4.png
více než 200.000 kladných recenzii
dostawa_icon_1.png
Termín doručení 3 dny
dostawa_icon_5.png
Vrácení zboží do 30 dnů
Specifikace dřezu
Rozměry :620 x 500 mm
Rozměr skříňky :Od 45 cm
Hloubka komory :180mm
Hmotnost :cca 12kg
Odtok : 3 1/2
Záruka:35 let
Vrácení zboží:30 dnů
Počet komor:Jednokomorový
Přepad proti přelití:Klasické kulaté
Složení : 80% granit
20% vyhrazené pryskyřice
Počet komor:jednodřez
Odkapávač:s odkapem
Oboustranný:Ano
Šířka dřezu:60-70 cm
Technický obrázek
 • kopenhaga_tech
 • zkopenhaga_flip
Recenze produktu


Zobrazit další recenze produktů

Speciální nabídky