Primagran - vánoční propagace Primagran - vánoční propagace

Kuchyňská baterie Primagran 2500 Černá

-600,00 Kč
Baterie 2500 Černá Zobrazit větší

30 dnů

1 999,00 Kč
-600,00 Kč

1 399,00 Kč

  • Ano
  • Ne
Dodatečné otvory X
Dodatečné otvory Open
X Open
Více informací

Kuchyňská baterie Primagran 2500 je minimalistické a zároveň klasické řešení, které se snadno přizpůsobí většině kuchyňských interiérů. Sprchová hadice ve tvaru písmene L a univerzální barvy jsou zárukou toho, že tento model zůstane v módě mnoho dalších let. Baterie Primagran 2500 se vyznačuje především:

● minimalistickým designem odkazující na moderní styl

● barvami, díky kterým je možné kombinovat baterii s většinou dřezů firmy Primagran

● přítomností perlátoru, který výrazně snižuje spotřebu vody

• keramickou hlavicí zajišťující snadnou regulaci

Tento model byl vyroben z nejlepších materiálů, které zaručují trvanlivost a bezproblémový provoz. Mosazná konstrukce je odolná proti korozi a mechanickému poškození, vnitřek baterie Primagran 2500 skrývá keramickou hlavici s průměrem 35 mm.

Postarali jsme se o to, aby práce s naší baterií byla pohodlná a bezproblémová. Sprchová hadice má poloměr otáčení 360°, což umožňuje nejen pohodlné mytí nádobí, ale i čištění dřezových komor. Odnímatelný perlátor provzdušňuje vodu, díky čemuž je proud intenzivnější a nestříká vodu se na pracovní desku. Přítomnost ergonomické rukojeti umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Konzolu Primagran 2500 lze namontovat zboku, přičemž se zohledňují potřeby praváky nebo leváky.

Samostatná montáž baterie není těžká a přiložené pokyny a sada připojovacích hadic umožní snadnou instalaci. Armatura se dobře kombinuje s granitovými dřezy, ale kvůli kompaktní velikosti tohoto modelu byste se měli vyhnout kombinaci s modely Oslo, Valencia 1.5 a Catania. Abyste se mohli klidně rozhodnout, nabízíme vám až 30 dní na vrácení zakoupeného zboží. Zakoupené armatury mají 5-letou záruku. Vaše kuchyně si zaslouží nejlepší kvalitu - vyberte si kuchyňskou baterii Primagran 2500!

Specifikace dřezu
Dosah baterie (výtoku):16.5 cm
Výška od základny po perlátor:28 cm
Výška baterie:31 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konstrukce je vyrobená z mosazi
Propojovací hadice:3/8"
Otočný výtok:Tak
Technický obrázek
  • Rt2500-KC-N
Jaký dřez si vybrat a jak jej namontovat

Kvality

záruka 35 let

Platby

Vrácení zboží

Hodnocení