Zařizujete kuchyni v moderním stylu a hledáte doplňky, které budou nejen funkční, ale také ladí s celým interiérem? Bílá kuchyňská baterie Primagran 9000 se dokonale hodí do skandinávských nebo industriálních interiérů, její vzhled nedovolí nikomu projít kolem ní bez povšimnutí. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto modelu patří:moderní design, který bude v módě mnoho let bílá barva, ideální pro jasné dřezy Primagran výsuvná výlevka s délkou 140 cm, s dodatečnou zátěží pro usnadnění jejího skrytí elegantní tlačítko, díky kterému si můžete vybrat mezi jedním ze dvou režimů proudění: normálním a sprchovým keramická hlavice o průměru 35 mmDíky vysoké kvalitě použitých materiálů jsou naše armatury odolné a dobře fungují i ​​při intenzivním používání. Mosazná konstrukce baterie Primagran 9000 je odolné vůči korozi a péče o ni je jednoduchá, zatímco keramická hlavice se vyznačuje bezporuchovým provozem. Model Primagran 9000 je řešením pro lidi, kteří si cení pohodlí každodenní práce v kuchyni. Výlevka baterie má až 140 cm, díky čemuž nebude mytí velkých nádobí nebo čištění dřezových komor velkým problémem. Velkou pomocí jsou také dva režimy proudění: normální a sprchový. Přepínání mezi nimi je intuitivní a provádí se pomocí tlačítka umístěného na konci výlevky. Vysokou ergonomii ovlivňuje i pohodlná rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody. Baterii Primagran 9000 můžete snadno nainstalovat sami. Podrobné pokyny k instalaci a potřebné připojovací hadice jsou součástí soupravy. Vytvoření vysněné kuchyně někdy zabere hodně času, a proto vám dáme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost. Vyberte si bílou kuchyňskou baterii Primagran 9000 a zažijte novou tvář komfortu! Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

Kuchyňská baterie Primagran 9000 Bílá

30 dnů

2 499,00 Kč s DPH
-500,00 Kč

1 999,00 Kč
s DPH

  • Ano
  • Ne
Dodatečné otvory X
Dodatečné otvory Open
X Open
hodnocení produktu
4.91 / 5 (4439 názorů)
Více informací

Zařizujete kuchyni v moderním stylu a hledáte doplňky, které budou nejen funkční, ale také ladí s celým interiérem? Bílá kuchyňská baterie Primagran 9000 se dokonale hodí do skandinávských nebo industriálních interiérů, její vzhled nedovolí nikomu projít kolem ní bez povšimnutí. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto modelu patří:

  • moderní design, který bude v módě mnoho let
  • bílá barva, ideální pro jasné dřezy Primagran
  • výsuvná výlevka s délkou 140 cm, s dodatečnou zátěží pro usnadnění jejího skrytí
  • elegantní tlačítko, díky kterému si můžete vybrat mezi jedním ze dvou režimů proudění: normálním a sprchovým
  • keramická hlavice o průměru 35 mm

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů jsou naše armatury odolné a dobře fungují i ​​při intenzivním používání. Mosazná konstrukce baterie Primagran 9000 je odolné vůči korozi a péče o ni je jednoduchá, zatímco keramická hlavice se vyznačuje bezporuchovým provozem.

Model Primagran 9000 je řešením pro lidi, kteří si cení pohodlí každodenní práce v kuchyni. Výlevka baterie má až 140 cm, díky čemuž nebude mytí velkých nádobí nebo čištění dřezových komor velkým problémem. Velkou pomocí jsou také dva režimy proudění: normální a sprchový. Přepínání mezi nimi je intuitivní a provádí se pomocí tlačítka umístěného na konci výlevky. Vysokou ergonomii ovlivňuje i pohodlná rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu teploty a tlaku vody.

Baterii Primagran 9000 můžete snadno nainstalovat sami. Podrobné pokyny k instalaci a potřebné připojovací hadice jsou součástí soupravy. Vytvoření vysněné kuchyně někdy zabere hodně času, a proto vám dáme až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na naše armatury se navíc vztahuje 5-letá záruka na spolehlivost.

Vyberte si bílou kuchyňskou baterii Primagran 9000 a zažijte novou tvář komfortu!

Varování. Baterie se nedoporučují pro model dřezu Oslo, Riga a Kodaň.

Specifikace dřezu
Druh:Batéria s koncovkou typu „U“, drezová, pevná
Dosah baterie (výtoku):23.5 cm + hadice
Výška od základny po perlátor:19.5 cm
Výška baterie:39.5 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Propojovací hadice:35 cm
Barva:Bílá
Dostupnost :Velmi vysoká
Technický obrázek
  • Rt9000-KW-N
Jaký dřez si vybrat a jak jej namontovat

Kvality

35-letà zàruka

Platby

Vrácení zboží

Hodnocení