Primagran - vánoční propagace Primagran - vánoční propagace

Kuchyňská baterie Primagran 2500 Chromova

-600,00 Kč
Baterie 2500 Černá Zobrazit větší

30 dnů

1 999,00 Kč
-600,00 Kč

1 399,00 Kč

  • Ano
  • Ne
Dodatečné otvory X
Dodatečné otvory Open
X Open
Více informací

Kuchyňská baterie Primagran 2500 překvapí minimalistickou formou, ve které vyniká díky tvaru sprchové hadice ve formě L. Klasické chromování se dokonale hodí k průmyslovým nebo skandinávským interiérům. Tento model si zaslouží zvláštní pozornost z důvodu:

  • moderního designu, který se hodí do interiéru většiny stylizovaných kuchyní
  • elegantnímu chromování, které usnadňuje komponování baterie s každým dřezem Primagran
  • perlátoru, který umožňuje významnou úsporu vody
  • keramické hlavice o průměru 35 mm

Masivní mosazná konstrukce baterie Primagran 2500 je odolná vůči korozi, takže se nemusíte obávat neestetických skvrn. Péče o ni je také mimořádně lehká. Armatura je vybavena keramickou hlavicí, která se vyznačuje bezproblémovým a spolehlivým provozem.

Pro nejvyšší komfort práce v kuchyni jsme vybavili Primagran 2500 s 360° sprchovou hadicí, což výrazně usnadňuje mytí velkých nádobí a čištění komor dřezu. Baterie pracuje v třídě ekologického průtoku A, což zvyšuje úsporu vody. Níže opotřebení je také ovlivněno přítomností odnímatelného perlátoru, který provzdušňuje vodu a zabraňuje stříkání vody na stěnu. Ergonomická rukojeť umožňuje přesnou regulaci teploty a tlaku vody. Může být namontována v kterékoliv boční poloze, berouc v úvahu potřeby praváky nebo leváky.

Kuchyňskou baterii Primagran 2500 můžete jednoduše nainstalovat na pracovní desku i ke dřezu. Sada obsahuje potřebné spojovací hadice a montážní pokyny. Aby byl výběr správné armatury úplně promyšlený, poskytujeme vám až 30 dní na možné vrácení zakoupeného produktu. Na baterii se navíc vztahuje 5-letá záruka. Objevte dokonalou kombinaci krásného vzhledu a vysoké ergonomie s chromovou kuchyňskou baterií Primagran 2500!

Specifikace dřezu
Dosah baterie (výtoku):16.5 cm
Výška od základny po perlátor:28 cm
Výška baterie:31 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konstrukce je vyrobená z mosazi
Propojovací hadice:3/8"
Otočný výtok:Tak
Technický obrázek
  • Rt2500-KH-N
Jaký dřez si vybrat a jak jej namontovat

Kvality

záruka 35 let

Platby

Vrácení zboží

Hodnocení