Baterie FLEX 5000 Oranžová

2 roky

30 dnů

1 799,00 Kč s DPH

  • Ano
  • Ne
Více informací

Baterie FLEX 5000 v oranžové barvě je řešením pro odvážné lidi, kteří hledají nekonvenční řešení v kuchyni. Výrazně oranžová barva kombinovaná s chromovým povrchem se dokonale hodí ke dřezům v bílé, béžové, grafitové, šedé a černé barvě. Baterie FLEX 5000 oranžová perfektně rozbije klasický vzhled granitového dřezu a dodává mu zajímavý ráz. Díky jednoduché a elegantní linii se FLEX 5000 v oranžové barvě dá použít v kuchyni v jakémkoliv stylu. Oranžová baterie FLEX 5000 je ideální i pro kuchyně, kde je dřez umístěn pod oknem. Díky elastickému ramenu lze nastavit její výšku podle vašich potřeb.

Díky elastickému ramenu je baterie FLEX 5000 velmi praktickým výrobkem. Umožňuje snadné a rychlé mytí nádobí, a to i těch s velkými rozměry, komfortní mytí dřezu po práci nebo nalévání vody do velkých nádob, které se nevejdou do dřezu. Dodatečné vybavení baterie rotačním ramenem a ekologickým provzdušňovačem umožňuje její používání v kuchyních, které jsou příznivé pro přírodní prostředí.

Baterie FLEX 5000 se doporučuje lidem, kteří hledají odolné a kvalitní zařízení do kuchyně. Armatura je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi (těla) a keramiky (hlavice). Tělo je pokryto flexibilním materiálem, který zaručuje vysokou kvalitu používání. Tyto materiály jsou odolné proti mechanickému poškození, změnám teploty a nečistotám. Výhodou baterie FLEX 5000 v oranžové barvě je také snadné udržování čistoty. Baterie nevyžaduje komplikované a časově náročné čištění.

Specifikace dřezu
Dosah baterie (výtoku):max: 28 cm
Výška od základny po perlátor:max: 40 cm
Výška baterie:max: 45 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Propojovací hadice:3/8"
Barva:Oranžová
Otočný výtok:Tak
Výsuvná hubice:Ne
Pružným ramen:Tak
Technický obrázek
  • BF5000
Jaký dřez si vybrat a jak jej namontovat

Dodávka

Zaplatit bankovním převodeme

Cena zásilky – 199 Kč
Poštovné u objednávek pod 1999 Kč

Doprava zdarma
u objednávek nad 1999 Kč


Platba na dobirku

Cena zásilky - 199 Kč

Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin

Zboží pošleme v průběhu

5 DNŮ

Zboží dodáváme prostřednictvím:

GLS

Vrácení zboží

Platby

Za zakoupené zboží můžete zaplatit:

Tradiční převody

Přímo na náš bankovní účet

Era


Systémem online plateb

Bezpečná, rychlá a snadná platba.

Heureka

PrimaGran Heureka