Baterie FLEX 5000 Zelená

2 roky

30 dnů

1 799,00 Kč s DPH

  • Ano
  • Ne
Více informací

Baterie FLEX 5000 v zelené barvě je dokonalým doplňkem každé moderní kuchyně. Praktický, kvalitní a designový prvek přináší nový rozměr do mycí zóny. Zelená baterie FLEX 5000 je vybavena elastickým a otočným ramenem a řešením šetření vodou během kuchyňských prací. Díky elastickému ramenu se může baterie svobodně používat při mytí nádobí (malého i velkého), oplachování potravin, čištění dřezu nebo nalévání vody do velkých nádob, které se nevejdou do dřezu. Minimální dosah ramene zelené baterie FLEX 5000 je 180 mm a maximální 280 mm.

Baterie FLEX 5000 se odlišuje zajímavým a nestandardním designem, který je zároveň elegantní. Zelená barva těla se dokonale hodí k chromové úpravě a umožňuje kombinovat baterii s dřezem v jakékoliv barvě. Zelená kuchyňská baterie se dokonale hodí k černému, ​​bílému nebo šedému dřezu. Výrazná barva baterie znamená, že bude vynikat mezi jinými zařízeními a bude originální ozdobou. Kombinace zelené baterie FLEX 5000 s granitovým dřezem v jakékoliv barvě osvěží celkový design. Baterie FLEX 5000 v zelené barvě je dokonalým doplňkem malých i větších kuchyní.

Baterie FLEX 5000 má mosazné kvalitní tělo pokryté praktickým plastem, který se nebojí nečistot, škrábanců, teplotního šoku nebo účinků chemických látek. Kvalitu baterie dokazuje i keramická hlavice. Na baterii se vztahuje 2letá záruka. Je navržena pro montáž svépomocí do pracovní desky nebo do montážního otvoru ve dřezu.

Specifikace dřezu
Dosah baterie (výtoku):max: 28 cm
Výška od základny po perlátor:max: 40 cm
Výška baterie:max: 45 cm
Montážní otvor:Jednoduchý, 35mm
Kartuše:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Propojovací hadice:3/8"
Otočný výtok:Tak
Výsuvná hubice:Ne
Pružným ramen:Tak
Technický obrázek
  • BF5000
Jaký dřez si vybrat a jak jej namontovat

Dodávka

Zaplatit bankovním převodeme

Cena zásilky – 199 Kč
Poštovné u objednávek pod 1999 Kč

Doprava zdarma
u objednávek nad 1999 Kč


Platba na dobirku

Cena zásilky - 199 Kč

Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin

Zboží pošleme v průběhu

5 DNŮ

Zboží dodáváme prostřednictvím:

GLS

Vrácení zboží

Platby

Za zakoupené zboží můžete zaplatit:

Tradiční převody

Přímo na náš bankovní účet

Era


Systémem online plateb

Bezpečná, rychlá a snadná platba.

Heureka

PrimaGran Heureka